7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-04

Laila Anna-Lena Andersson

Årsinkomst: Kolla Anna-Lenas lön anonymt

Personnummer: 19620809- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 63 år

Födelsedag: 9 augusti 1962

Juridiskt kön: Kvinna

Namnsdag: 5 juli

Stjärntecken: Lejonet

Namnregistrering

Personnamn: Laila Anna-Lena Andersson

Förnamn: Laila Anna-Lena

Tilltalsnamn: Anna-Lena

Efternamn: Andersson

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 1983-04-18

Gatuadress: Gustaf Daléns väg 9

Postnummer: 521 60

Postort: Stenstorp

Församling: Stenstorps församling (149934)

Kommun: Falköping (1499)

Län: Västra Götaland (14)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Anna-Lena

Anna-Lena Andersson är en kvinna på 63 år som bor på Gustaf Daléns väg 9 i Stenstorp. Anna-Lenas bostad är en villa på 152 kvm . Där har hon bott i 43 år och 77 dagar sedan hon flyttade in den 18 april 1983. Hon har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Anna-Lena

Informationen om Anna-Lena kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Anna-Lena Andersson?

Vad tjänar Anna-Lena?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Anna-Lenas
Kreditstatus?

Nyfiken på Anna-Lenas Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Gustaf Daléns väg 9

Latitud: 58.274411   |   Longitud: 13.720704

Registrerat på adressen


Gustaf Daléns väg 9
521 60 Stenstorp

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Anna-Lena kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Anna-Lena hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Anna-Lenas bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Villa

Boarea: 152 kvm

Byggår: 1926

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Anna-Lena har inga bolagsengagemang


Mer om Anna-Lena


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

63 år (och 329 dagar)

Födelsedag

09 augusti (en söndag om 36 dagar)

Födelsedatum

1962-08-09 (en torsdag för 23 340 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 70 år om 6 år och 36 dagar (en måndag)

Anna-Lena Andersson är en kvinna på 63 år som bor på Gustaf Daléns väg 9 i Stenstorp. Anna-Lenas bostad är en villa på 152 kvm . Där har hon bott i 43 år och 77 dagar sedan hon flyttade in den 18 april 1983. Hon har inte någon särskild adress registrerad.

På Anna-Lenas postnummer, 521 60, är medelinkomsten 319 870 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 6,03 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Anna-Lena och hennes grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Falköping där Anna-Lena ingår. Anna-Lenas lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 54.

Anna-Lena bor tillsammans med Per Andersson. Han är en 65 årig man som flyttade in den 22 oktober 1960 och har bott där totalt 65 år och 255 dagar. Hon är gift med Per Andersson .

På Anna-Lenas nästa födelsedag fyller hon 64 år. Den inträffar om 36 dagar. Hennes nästa jubileum är när hon fyller 70 år om 6 år och 36 dagar (en måndag), och vill du gratulera henne på hennes namnsdag infaller den om 1 dag.

Namnet Laila är 'Samiskt namn, trol. en ombildning av Aila (möjl. = Helga)'.

Anna-Lena har inga bolagsengagemang.

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Anna-Lena i Sverige Anna-Lena Brundin Bergelin i Malmö, Anna-Lena Öberg Högsta i Göteborg och Anna-Lena Wretman i Borås.

Informationen om Anna-Lena kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Anna-Lena Andersson