7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-06-21

Fridrik Bjarnason

Årsinkomst: Kolla Fridriks lön anonymt

Personnummer: 19620819- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 63 år

Födelsedag: 19 augusti 1962

Juridiskt kön: Man

Stjärntecken: Lejonet

Namnregistrering

Personnamn: Fridrik Bjarnason

Förnamn: Fridrik

Tilltalsnamn: Fridrik

Efternamn: Bjarnason

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2000-03-09

Gatuadress: Krokängsvägen 92

Postnummer: 449 40

Postort: Nol

Församling: Starrkärr-Kilanda församling (144005)

Kommun: Ale (1440)

Län: Västra Götaland (14)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Fridrik

Fridrik Bjarnason är en man på 63 år som bor på Krokängsvägen 92 i Nol. Där har han bott i 26 år och 104 dagar sedan han flyttade in den 9 mars 2000. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Fridrik

Informationen om Fridrik kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Fridrik Bjarnason?

Vad tjänar Fridrik?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Fridriks
Kreditstatus?

Nyfiken på Fridriks Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Krokängsvägen 92

Latitud: 57.906281   |   Longitud: 12.058772

Registrerat på adressen


Krokängsvägen 92
449 40 Nol

Telefonnummer

Uppgift saknas


Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Fridrik kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Fridrik hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Fridriks bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Hyresrätt

Boarea: 41 kvm

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Fridrik har inga bolagsengagemang


Mer om Fridrik


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

63 år (och 306 dagar)

Födelsedag

19 augusti (en onsdag om 59 dagar)

Födelsedatum

1962-08-19 (en söndag för 23 317 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 70 år om 6 år och 59 dagar (en torsdag)

Fridrik Bjarnason är en man på 63 år som bor på Krokängsvägen 92 i Nol. Där har han bott i 26 år och 104 dagar sedan han flyttade in den 9 mars 2000. Han har inte någon särskild adress registrerad.

På Fridriks postnummer, 449 40, är medelinkomsten 380 413 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 4,65 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Fridrik och hans grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Ale där Fridrik ingår. Fridriks lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 63.

Fridrik bor ensam (det finns ingen annan person över 15 år registrerad på adressen). Han är inte gift.

På Fridriks nästa födelsedag fyller han 64 år. Den inträffar om 59 dagar. Hans nästa jubileum är när han fyller 70 år om 6 år och 59 dagar (en torsdag). Han har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 194 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn.

Fridrik har inga bolagsengagemang.

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Fridrik i Sverige Fridrik Thorgilsson i Malmö, Fridrik Bjarnason i Nol och Fridrik Ingimarsson i Hällingsjö.

Informationen om Fridrik kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Fridrik Bjarnason