7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-05

Ajtan Abus

Årsinkomst: Kolla Ajtans lön anonymt

Personnummer: 19620823- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 63 år

Födelsedag: 23 augusti 1962

Juridiskt kön: Kvinna

Stjärntecken: Jungfrun

Namnregistrering

Personnamn: Ajtan Abus

Förnamn: Ajtan

Tilltalsnamn: Finns ej registrerat

Efternamn: Abus

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2025-02-01

Gatuadress: Parternas gränd 63 lgh 1201

Våning & dörr: 2 våningen, dörr 1 från vänster

Postnummer: 226 58

Postort: Lund

Distrikt: Lunds Sankt Hans

Församling: Lunds östra stadsförsamling (128125)

Kommun: Lund (1281)

Län: Skåne (12)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om

Ajtan Abus är en 63 årig kvinna och bosatt på Parternas gränd 63 lgh 1201 i Lund. Hennes bostad är en lägenhet med 2 rum på 41 kvm . Hon flyttade in på adressen den 1 februari 2025 och har sammanlagt bott där i 1 år och 154 dagar. Hon har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om

Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Ajtan Abus?

Vad tjänar Ajtan?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Ajtans
Kreditstatus?

Nyfiken på Ajtans Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Parternas gränd 63 lgh 1201

Latitud: 55.725067   |   Longitud: 13.203342

Registrerat på adressen


Parternas gränd 63 lgh 1201
226 58 Lund

Telefonnummer

Uppgift saknas


Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen | 1 st

Ras Chipnummer Kön Födelsedatum Ägare Ägarens lön
BICHON FRISÉ Chipnummer DOLT - Bli validerad medlem för att se Kön
Födelsedatum 2026-01-23 (0 år) Ägare Ajtan Abus Ägarens lön Kolla lön direkt
DOLT - Bli validerad medlem för att se 2026-01-23 (0 år) Ajtan Abus Kolla lön direkt

Uppdaterad 2026-05-18. Vi uppdaterar hunduppgifter var tredje månad och visar endast hundar med chipnummer. Vid felaktig uppgift begär rättelse hos Jordbruksverket.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Ajtan kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Ajtan hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Ajtans bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Bostadsrätt

Bostadstyp: Lägenhet

Antal rum: 2

Kökstyp: Standard kök

Boarea: 41 kvm

Bostadskategori: Vanlig bostadslägenhet

Illustration stad

Bolagsengagemang | 1 st

Företagsnamn Typ Status Befattning Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll Bokslut Omsättning (MSEK) Vinst (MSEK)
Bostadsrättsföreningen Käranden 6369 i Lund Typ Aktiebolag Status Aktiv
Befattning Styrelseledamot, Ordförande Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll 0 Bokslut Omsättning (MSEK) Vinst (MSEK)
Aktiebolag Aktiv
Styrelseledamot, Ordförande 0

Mer om Ajtan


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

63 år (och 316 dagar)

Födelsedag

23 augusti (en söndag om 49 dagar)

Födelsedatum

1962-08-23 (en torsdag för 23 327 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 70 år om 6 år och 49 dagar (en måndag)

Ajtan Abus är en 63 årig kvinna och bosatt på Parternas gränd 63 lgh 1201 i Lund. Hennes bostad är en lägenhet med 2 rum på 41 kvm . Hon flyttade in på adressen den 1 februari 2025 och har sammanlagt bott där i 1 år och 154 dagar. Hon har ingen särskild adress registrerad.

Medelinkomsten i Ajtans bostadsområde, på postnummer 226 58, är 332 919 kr per år och 3,11 % av personerna i området har betalningsanmärkningar. För att få se mer inkomstdata från området kan du köpa Ratsitkatalogen för Lund där Ajtans ingår. Ajtans lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 208.

Ajtan bor ensam (det finns ingen annan person över 15 år registrerad på adressen). På adressen finns också en hund registrerad som Ajtan är ägare till. Ajtan är inte gift.

Ajtans nästa födelsedag är om 49 dagar då hon fyller 64 år. Hon har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 180 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Hennes nästa jubileum är när hon fyller 70 år om 6 år och 49 dagar (en måndag).

Ajtan har 1 bolagsengagemang ( Bostadsrättsföreningen Käranden 6369 i Lund ).

Informationen om Ajtan kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Ajtan Abus