7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-07-01
Ekram Jaber Al-Dahash
Årsinkomst: Kolla Ekrams lön anonymt
Personnummer: 19620912-
Ålder: 63 år
Födelsedag: 12 september 1962
Juridiskt kön: Kvinna
Stjärntecken: Jungfrun
Namnregistrering
Personnamn: Ekram Jaber Al-Dahash
Förnamn: Ekram Jaber
Tilltalsnamn: Ekram
Efternamn: Al-Dahash
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Adressändring: 2016-09-07
Gatuadress: Rönnbärsstigen 7 C
Postnummer: 792 52
Postort: Mora
Distrikt: Mora
Församling: Mora församling (206201)
Kommun: Mora (2062)
Län: Dalarna (20)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om Ekram
Ekram Al-Dahash är 63 år och bosatt på Rönnbärsstigen 7 C i Mora. Hon bor i en lägenhet på 77 kvm . Där har hon bott i 9 år och 297 dagar sedan hon flyttade in den 7 september 2016. Hon har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Ekram
Informationen om Ekram kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Rönnbärsstigen 7 C
Registrerat på adressen
792 52 Mora
Telefonnummer
Uppgift saknas
Företag
Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.
Hundar på adressen
Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Ekram kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Ekram hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Ekrams bostad
Fakta om bostaden
Ägandeform: Hyresrätt
Bostadstyp: Lägenhet
Boarea: 77 kvm
Byggår: 1978
Bolagsengagemang | 0 st
Ekram har inga bolagsengagemang
Mer om Ekram
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
63 år (och 292 dagar)
Födelsedag
12 september (en lördag om 73 dagar)
Födelsedatum
1962-09-12 (en onsdag för 23 303 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 70 år om 6 år och 73 dagar (en söndag)
Ekram Al-Dahash är 63 år och bosatt på Rönnbärsstigen 7 C i Mora. Hon bor i en lägenhet på 77 kvm . Där har hon bott i 9 år och 297 dagar sedan hon flyttade in den 7 september 2016. Hon har inte någon särskild adress registrerad.
I området som hon bor just nu, på postnummer 792 52, är medelinkomsten 283 703 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 9,25 %. Här kan du köpa Ratsitkatalogen för Mora där Ekram ingår. Ekrams lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 34.
Ekram bor tillsammans med Essa Al-Ramadhan. Han har bott på Rönnbärsstigen 7 C i totalt 1 år och 144 dagar sedan han först registrerades på adressen den 7 februari 2025. Hon är inte gift.
Ekram fyller 64 år om 73 dagar och har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 184 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Hennes nästa jubileum sker när hon fyller 70 år om 6 år och 73 dagar (en söndag).
Ekram har inga bolagsengagemang.
Det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Ekram i Sverige Ekram Elsais i Kristianstad, Ekram Ahmedin i Vänersborg och Ekram Al-Jabiry i Tullinge.
Informationen om Ekram kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Vanliga frågor om Ekram Al-Dahash
Var bor Ekram?
Hur gammal är Ekram?
Ekram Al-Dahash är 63 år gammal och föddes den 12 september 1962. Hon fyller 64 år den 12 september.
Har Ekram några bolagsengagemang?
Ekram har inga registrerade bolagsengagemang.
Äger Ekram några fordon?
Är Ekram gift?
Ekram är inte gift.
Vilket telefonnummer har Ekram?
Vi har inget telefonnummer registrerat för Ekram.
Vilket stjärntecken har Ekram?
Ekram har stjärntecknet Jungfrun.
I vilken kommun är Ekram folkbokförd?
Ekram Al-Dahash är folkbokförd i Mora kommun.
Vilket län tillhör Ekram?
Ekram Al-Dahash tillhör Dalarna.
Vilken församling tillhör Ekram?
Ekram Al-Dahash tillhör Mora församling.