8 518 361 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

8 518 361 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-10-14

Per Hans Åkerström

Årsinkomst: Kolla Pers lön anonymt

Personnummer: 19620914- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 64 år

Födelsedag: 14 september 1962

Juridiskt kön: Man

Namnsdag: 1 augusti

Stjärntecken: Jungfrun

Namnregistrering

Personnamn: Per Hans Åkerström

Förnamn: Per Hans

Tilltalsnamn: Per

Efternamn: Åkerström

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2001-09-12

Gatuadress: Hagabyvägen 23

Postnummer: 703 83

Postort: Örebro

Distrikt: Örebro Olaus Petri

Församling: Örebro Olaus Petri församling (188002)

Kommun: Örebro (1880)

Län: Örebro (18)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Per

Per Åkerström är en 64 årig man och bosatt på Hagabyvägen 23 i Örebro. Han flyttade in på adressen den 12 september 2001 och har sammanlagt bott där i 25 år och 32 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om Per

Informationen om Per kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Per Åkerström?

Vad tjänar Per?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Pers
Kreditstatus?

Nyfiken på Pers Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Hagabyvägen 23

Latitud: 59.293423   |   Longitud: 15.219190

Registrerat på adressen


Hagabyvägen 23
703 83 Örebro

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Per kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Per hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?


Bolagsengagemang | 0 st

Per har inga bolagsengagemang


Mer om Per


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

64 år (och 30 dagar)

Födelsedag

14 september (en tisdag om 335 dagar)

Födelsedatum

1962-09-14 (en fredag för 23 406 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 70 år om 5 år och 336 dagar (en tisdag)

Per Åkerström är en 64 årig man och bosatt på Hagabyvägen 23 i Örebro. Han flyttade in på adressen den 12 september 2001 och har sammanlagt bott där i 25 år och 32 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad.

Medelinkomsten i Pers bostadsområde, på postnummer 703 83, är 464 792 kr per år och 1,62 % av personerna i området har betalningsanmärkningar. För att få se mer inkomstdata från området kan du köpa Ratsitkatalogen för Örebro där Pers ingår. Pers lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 294.

Förutom Per bor också Charlotte Voss på adressen. Där har hon bott i 25 år och 32 dagar sedan hon först registrerades där den 12 september 2001. Per är gift med Charlotte Voss .

Pers nästa födelsedag är om 335 dagar då han fyller 65 år. Hans namnsdag är om 291 dagar och hans nästa jubileum är när han fyller 70 år om 5 år och 336 dagar (en tisdag).

Namnet Per är 'Svensk form av det latinska namnet Pe´trus (urspr. grekiskt och eg. en övers. av arameiskans Kefas ’klippa’)'.

Per har inga bolagsengagemang.

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Per i Sverige Per Gessle i Halmstad, Per Elofsson i Röbäck och Per Gynnerfelt i Västervik.

Informationen om Per kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Per Åkerström