7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-04

Kennet Håkan Joel Larsson

Årsinkomst: Kolla Kennets lön anonymt

Personnummer: 19620920- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 63 år

Födelsedag: 20 september 1962

Juridiskt kön: Man

Namnsdag: 22 mars

Stjärntecken: Jungfrun

Namnregistrering

Personnamn: Kennet Håkan Joel Larsson

Förnamn: Kennet Håkan Joel

Tilltalsnamn: Kennet

Efternamn: Larsson

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2002-04-30

Gatuadress: Alvägen 45

Postnummer: 191 33

Postort: Sollentuna

Församling: Sollentuna församling (016301)

Kommun: Sollentuna (0163)

Län: Stockholm (01)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Kennet

Kennet Larsson är en man på 63 år som bor på Alvägen 45 i Sollentuna. Kennets bostad är en villa på 89 kvm . Där har han bott i 24 år och 65 dagar sedan han flyttade in den 30 april 2002. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Kennet

Informationen om Kennet kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Kennet Larsson?

Vad tjänar Kennet?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Kennets
Kreditstatus?

Nyfiken på Kennets Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Alvägen 45

Latitud: 59.415692   |   Longitud: 17.979295

Registrerat på adressen


Alvägen 45
191 33 Sollentuna

Företag på adressen | 2 st



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Kennet kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Kennet hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Kennets bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Villa

Boarea: 89 kvm

Byggår: 1938

Illustration stad

Bolagsengagemang | 2 st

Företagsnamn Typ Status Befattning Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll Bokslut Omsättning (MSEK) Vinst (MSEK)
Balans konsult i Sverige AB Typ Aktiebolag Status Aktiv
Befattning Styrelsesuppleant Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll 0 Bokslut 2025 Omsättning (MSEK) 1,2 Vinst (MSEK) 0,7
Aktiebolag Aktiv
Styrelsesuppleant 0 2025 1,2 0,7
Aliso konsult AB Typ Aktiebolag Status Aktiv
Befattning Styrelseledamot Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll 100% Bokslut 2025 Omsättning (MSEK) 1,2 Vinst (MSEK) 0,2
Aktiebolag Aktiv
Styrelseledamot 100% 2025 1,2 0,2

Mer om Kennet


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

63 år (och 287 dagar)

Födelsedag

20 september (en söndag om 78 dagar)

Födelsedatum

1962-09-20 (en torsdag för 23 298 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 70 år om 6 år och 78 dagar (en måndag)

Kennet Larsson är en man på 63 år som bor på Alvägen 45 i Sollentuna. Kennets bostad är en villa på 89 kvm . Där har han bott i 24 år och 65 dagar sedan han flyttade in den 30 april 2002. Han har inte någon särskild adress registrerad.

På Kennets postnummer, 191 33, är medelinkomsten 981 014 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 1,45 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Kennet och hans grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Sollentuna där Kennet ingår. Kennets lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 13.

Kennet bor tillsammans med Cristina Klasson Larsson. Hon är en 64 årig kvinna som flyttade in den 30 april 2002 och har bott där totalt 24 år och 65 dagar. Han är gift med Cristina Klasson Larsson .

På Kennets nästa födelsedag fyller han 64 år. Den inträffar om 78 dagar. Hans nästa jubileum är när han fyller 70 år om 6 år och 78 dagar (en måndag), och vill du gratulera honom på hans namnsdag infaller den om 261 dagar.

Namnet Kennet är 'Keltiskt namn med okänd bet'.

Kennet har 2 bolagsengagemang ( Balans konsult i Sverige AB och Aliso konsult AB ).

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Kennet i Sverige Kennet Andersson i Västra Frölunda, Kennet Håkansson i Fagersta och Kennet Simonsson i Luleå.

Informationen om Kennet kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Kennet Larsson