7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-06-22

Eva Gunnel Elisabet Dreyer

Årsinkomst: Kolla Elisabets lön anonymt

Personnummer: 19621023- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 63 år

Födelsedag: 23 oktober 1962

Juridiskt kön: Kvinna

Namnsdag: 19 november

Stjärntecken: Skorpionen

Namnregistrering

Personnamn: Eva Gunnel Elisabet Dreyer

Förnamn: Eva Gunnel Elisabet

Tilltalsnamn: Elisabet

Efternamn: Dreyer

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2018-10-08

Gatuadress: Sturegatan 25 B lgh 1101

Våning & dörr: 1 våningen, dörr 1 från vänster

Postnummer: 752 27

Postort: Uppsala

Distrikt: Uppsala domkyrkodistrikt

Församling: Uppsala domkyrkoförsamling (038001)

Kommun: Uppsala (0380)

Län: Uppsala (03)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Elisabet

Elisabet Dreyer är en 63 årig kvinna och bosatt på Sturegatan 25 B lgh 1101 i Uppsala. Hennes bostad är en lägenhet med 3 rum på 88 kvm . Hon flyttade in på adressen den 8 oktober 2018 och har sammanlagt bott där i 7 år och 257 dagar. Hon har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om Elisabet

Informationen om Elisabet kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Elisabet Dreyer?

Vad tjänar Elisabet?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Elisabets
Kreditstatus?

Nyfiken på Elisabets Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Sturegatan 25 B lgh 1101

Latitud: 59.865806   |   Longitud: 17.621597

Registrerat på adressen


Sturegatan 25 B lgh 1101
752 27 Uppsala

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen | 1 st

Ras Chipnummer Kön Födelsedatum Ägare Ägarens lön
BLANDRAS Chipnummer DOLT - Bli validerad medlem för att se Kön
Födelsedatum 2025-07-02 (0 år) Ägare Göran Dreyer Ägarens lön Kolla lön direkt
DOLT - Bli validerad medlem för att se 2025-07-02 (0 år) Göran Dreyer Kolla lön direkt

Uppdaterad 2026-05-18. Vi uppdaterar hunduppgifter var tredje månad och visar endast hundar med chipnummer. Vid felaktig uppgift begär rättelse hos Jordbruksverket.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Elisabet kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Elisabet hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Elisabets bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Hyresrätt

Bostadstyp: Lägenhet

Antal rum: 3

Kökstyp: Standard kök

Boarea: 88 kvm

Bostadskategori: Vanlig bostadslägenhet

Byggår: 1961

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Elisabet har inga bolagsengagemang


Mer om Elisabet


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

63 år (och 242 dagar)

Födelsedag

23 oktober (en fredag om 123 dagar)

Födelsedatum

1962-10-23 (en tisdag för 23 253 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 70 år om 6 år och 123 dagar (en lördag)

Elisabet Dreyer är en 63 årig kvinna och bosatt på Sturegatan 25 B lgh 1101 i Uppsala. Hennes bostad är en lägenhet med 3 rum på 88 kvm . Hon flyttade in på adressen den 8 oktober 2018 och har sammanlagt bott där i 7 år och 257 dagar. Hon har ingen särskild adress registrerad.

Medelinkomsten i Elisabets bostadsområde, på postnummer 752 27, är 507 591 kr per år och 1,96 % av personerna i området har betalningsanmärkningar. För att få se mer inkomstdata från området kan du köpa Ratsitkatalogen för Uppsala där Elisabets ingår. Elisabets lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 114.

Förutom Elisabet bor också Göran Dreyer på adressen. Där har han bott i 7 år och 257 dagar sedan han först registrerades där den 8 oktober 2018. På adressen finns också en hund registrerad som Elisabet inte är ägare till. Elisabet är gift med Göran Dreyer .

Elisabets nästa födelsedag är om 123 dagar då hon fyller 64 år. Hennes namnsdag är om 150 dagar och hennes nästa jubileum är när hon fyller 70 år om 6 år och 123 dagar (en lördag).

Namnet Elisabet är 'Bibliskt namn, eg. grekisk ombildning av ett hebreiskt namn med bet. ’Gud är fullkomlighet’'.

Elisabet har inga bolagsengagemang.

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Elisabet i Sverige Elisabet Frerot Södergren i Stocksund, Elisabet Ängeby i Bohus och Elisabet Lejon i Jönköping.

Informationen om Elisabet kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Elisabet Dreyer