7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-06-24

Holger Letens

Årsinkomst: Kolla Holgers lön anonymt

Personnummer: 19621030- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 63 år

Födelsedag: 30 oktober 1962

Juridiskt kön: Man

Namnsdag: 30 mars

Stjärntecken: Skorpionen

Namnregistrering

Personnamn: Holger Letens

Förnamn: Holger

Tilltalsnamn: Finns ej registrerat

Efternamn: Letens

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2023-07-01

Gatuadress: Bovattnet 130

Postnummer: 883 95

Postort: Rossön

Distrikt: Bodum

Församling: Bodums församling (231307)

Kommun: Strömsund (2313)

Län: Jämtland (23)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om

Holger Letens är en man på 63 år som bor på Bovattnet 130 i Rossön. bostad är ett lantbruk på 115 kvm . Där har han bott i 2 år och 358 dagar sedan han flyttade in den 1 juli 2023. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om

Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Holger Letens?

Vad tjänar Holger?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Holgers
Kreditstatus?

Nyfiken på Holgers Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Bovattnet 130

Latitud: 63.921203   |   Longitud: 16.402905

Registrerat på adressen


Bovattnet 130
883 95 Rossön

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen | 1 st

Ras Chipnummer Kön Födelsedatum Ägare Ägarens lön
BLANDRAS Chipnummer DOLT - Bli validerad medlem för att se Kön
Födelsedatum 2012-01-01 (14 år) Ägare Maike Graedener Ägarens lön Kolla lön direkt
DOLT - Bli validerad medlem för att se 2012-01-01 (14 år) Maike Graedener Kolla lön direkt

Uppdaterad 2026-05-18. Vi uppdaterar hunduppgifter var tredje månad och visar endast hundar med chipnummer. Vid felaktig uppgift begär rättelse hos Jordbruksverket.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Holger kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Holger hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Holgers bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Lantbruk

Boarea: 115 kvm

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Holger har inga bolagsengagemang


Mer om Holger


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

63 år (och 237 dagar)

Födelsedag

30 oktober (en fredag om 128 dagar)

Födelsedatum

1962-10-30 (en tisdag för 23 248 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 70 år om 6 år och 128 dagar (en lördag)

Holger Letens är en man på 63 år som bor på Bovattnet 130 i Rossön. bostad är ett lantbruk på 115 kvm . Där har han bott i 2 år och 358 dagar sedan han flyttade in den 1 juli 2023. Han har inte någon särskild adress registrerad.

På Holgers postnummer, 883 95, är medelinkomsten 293 193 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 4,10 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Holger och hans grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Strömsund där Holger ingår. Holgers lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 35.

Holger bor tillsammans med Maike Graedener. Hon är en 65 årig kvinna som flyttade in den 1 juli 2023 och har bott där totalt 2 år och 358 dagar. På adressen finns en hund (som Holger inte är ägare till). Han är gift med Maike Graedener .

På Holgers nästa födelsedag fyller han 64 år. Den inträffar om 128 dagar. Hans nästa jubileum är när han fyller 70 år om 6 år och 128 dagar (en lördag), och vill du gratulera honom på hans namnsdag infaller den om 279 dagar.

Namnet Holger är 'Nordiskt namn, sammansatt av ord med bet. ’holme’ och ’spjut’'.

Holger har inga bolagsengagemang.

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Holger i Sverige Holger Berg Luuk i Stockholm, Holger Gunnarsson i Onsala och Holger Wendt i Löderup.

Informationen om Holger kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Holger Letens