7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-06-17

Lars Håkan Eriksson

Årsinkomst: Kolla Lars lön anonymt

Personnummer: 19621103- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 63 år

Födelsedag: 3 november 1962

Juridiskt kön: Man

Namnsdag: 10 augusti

Stjärntecken: Skorpionen

Namnregistrering

Personnamn: Lars Håkan Eriksson

Förnamn: Lars Håkan

Tilltalsnamn: Lars

Efternamn: Eriksson

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 1999-10-25

Gatuadress: Iljansbodavägen 2

Postnummer: 176 76

Postort: Järfälla

Församling: Järfälla församling (012304)

Kommun: Järfälla (0123)

Län: Stockholm (01)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Lars

Lars Eriksson är en 63 årig man och bosatt på Iljansbodavägen 2 i Järfälla. Hans bostad är en villa på 120 kvm . Han flyttade in på adressen den 25 oktober 1999 och har sammanlagt bott där i 26 år och 235 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om Lars

Informationen om Lars kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Lars Eriksson?

Vad tjänar Lars?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Lars
Kreditstatus?

Nyfiken på Lars Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Iljansbodavägen 2

Latitud: 59.478670   |   Longitud: 17.808656

Registrerat på adressen


Iljansbodavägen 2
176 76 Järfälla

Företag på adressen | 1 st

Företagsnamn Status Ansvarig Lön
Larsa Eriksson AB Status Aktiv
Ansvarig Lars Håkan Eriksson (Styrelseledamot) Lön Kolla lön direkt
Aktiv Lars Håkan Eriksson (Styrelseledamot) Kolla lön direkt


Hundar på adressen | 1 st

Ras Chipnummer Kön Födelsedatum Ägare Ägarens lön
ENGELSK SETTER Chipnummer DOLT - Bli validerad medlem för att se Kön
Födelsedatum 2020-05-16 (6 år) Ägare Lars Eriksson Ägarens lön Kolla lön direkt
DOLT - Bli validerad medlem för att se 2020-05-16 (6 år) Lars Eriksson Kolla lön direkt

Uppdaterad 2026-05-18. Vi uppdaterar hunduppgifter var tredje månad och visar endast hundar med chipnummer. Vid felaktig uppgift begär rättelse hos Jordbruksverket.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Lars kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Lars hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Lars bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Villa

Boarea: 120 kvm

Byggår: 1951

Illustration stad

Bolagsengagemang | 1 st

Företagsnamn Typ Status Befattning Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll Bokslut Omsättning (MSEK) Vinst (MSEK)
Larsa Eriksson AB Typ Aktiebolag Status Aktiv
Befattning Styrelseledamot Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll 0 Bokslut 2025 Omsättning (MSEK) 0,5 Vinst (MSEK) −0
Aktiebolag Aktiv
Styrelseledamot 0 2025 0,5 −0

Mer om Lars


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

63 år (och 226 dagar)

Födelsedag

03 november (en tisdag om 139 dagar)

Födelsedatum

1962-11-03 (en lördag för 23 237 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 70 år om 6 år och 139 dagar (en onsdag)

Lars Eriksson är en 63 årig man och bosatt på Iljansbodavägen 2 i Järfälla. Hans bostad är en villa på 120 kvm . Han flyttade in på adressen den 25 oktober 1999 och har sammanlagt bott där i 26 år och 235 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad.

Medelinkomsten i Lars bostadsområde, på postnummer 176 76, är 529 062 kr per år och 3,58 % av personerna i området har betalningsanmärkningar. För att få se mer inkomstdata från området kan du köpa Ratsitkatalogen för Järfälla där Lars ingår. Lars lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 109.

Förutom Lars bor också Elliot Jonsson på adressen. Där har han bott i 26 år och 235 dagar sedan han först registrerades där den 25 oktober 1999. På adressen finns också en hund registrerad som Lars är ägare till. Lars är inte gift.

Lars nästa födelsedag är om 139 dagar då han fyller 64 år. Hans namnsdag är om 54 dagar och hans nästa jubileum är när han fyller 70 år om 6 år och 139 dagar (en onsdag).

Namnet Lars är 'Svensk form av det latinska namnet Laure´ntius ’den lagerkrönte’'.

Lars har 1 bolagsengagemang ( Larsa Eriksson AB ).

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Lars i Sverige Lars Leijonborg i Stockholm, Lars Hellman i Sundsvall och Lars Kronér i Torslanda.

Informationen om Lars kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Lars Eriksson