7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-06-27
Maria Helén Stendahl
Årsinkomst: Kolla Heléns lön anonymt
Personnummer: 19621128-
Ålder: 63 år
Födelsedag: 28 november 1962
Juridiskt kön: Kvinna
Namnsdag: 28 februari
Stjärntecken: Skytten
Namnregistrering
Personnamn: Maria Helén Stendahl
Förnamn: Maria Helén
Tilltalsnamn: Helén
Efternamn: Stendahl
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Adressändring: 1984-11-30
Gatuadress: Borshult 26
Postnummer: 343 71
Postort: Diö
Församling: Stenbrohults församling (076504)
Kommun: Älmhult (0765)
Län: Kronoberg (07)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om Helén
Helén Stendahl är 63 år gammal och bor på Borshult 26 i Diö. Hennes bostad är en villa på 110 kvm . Där har hon bott i 41 år och 209 dagar sedan hon flyttade in den 30 november 1984. Hon har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om Helén
Informationen om Helén kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Borshult 26
Registrerat på adressen
343 71 Diö
Telefonnummer
Uppgift saknas
Företag
Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.
Hundar på adressen
Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Helén kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Helén hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Heléns bostad
Fakta om bostaden
Ägandeform: Äganderätt
Bostadstyp: Villa
Boarea: 110 kvm
Byggår: 1960
Bolagsengagemang | 0 st
Helén har inga bolagsengagemang
Mer om Helén
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
63 år (och 211 dagar)
Födelsedag
28 november (en lördag om 154 dagar)
Födelsedatum
1962-11-28 (en onsdag för 23 222 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 70 år om 6 år och 154 dagar (en söndag)
Helén Stendahl är 63 år gammal och bor på Borshult 26 i Diö. Hennes bostad är en villa på 110 kvm . Där har hon bott i 41 år och 209 dagar sedan hon flyttade in den 30 november 1984. Hon har ingen särskild adress registrerad.
På postnummer 343 71, som är Heléns bostadsområde, är medelinkomsten 392 671 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 4,83 %. Vill du se mer exakta uppgifter om inkomst och betalningsanmärkningar på adressen kan du köpa Ratsitkatalogen för Älmhult där Heléns ingår. Heléns lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 36.
Helén delar bostaden med Johan Stendahl, en 56 årig man. Han flyttade in den 30 april 1999 och har bott där totalt 27 år och 58 dagar. Helén är gift med Johan Stendahl .
Helén har namnsdag om 246 dagar och nästa födelsedag inträffar om 154 dagar då hon fyller 64 år. Hennes nästa jubileum är när hon fyller 70 år om 6 år och 154 dagar (en söndag).
Namnet Maria är 'Bibliskt namn, eg. grekisk form av det arameiska namnet Mariam (= Mirjam) med omtvistad bet'.
Helén har inga bolagsengagemang.
Det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Helén i Sverige Helén Wihlborg i Hyllinge, Helén Bodström i Stockholm och Helén Westén i Fagersta.
Informationen om Helén kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Vanliga frågor om Helén Stendahl
Var bor Helén?
Hur gammal är Helén?
Helén Stendahl är 63 år gammal och föddes den 28 november 1962. Hon fyller 64 år den 28 november.
Har Helén några bolagsengagemang?
Helén har inga registrerade bolagsengagemang.
Äger Helén några fordon?
Är Helén gift?
Helén är gift med Johan Stendahl.
Vilket telefonnummer har Helén?
Vi har inget telefonnummer registrerat för Helén.
Vilket stjärntecken har Helén?
Helén har stjärntecknet Skytten.
I vilken kommun är Helén folkbokförd?
Helén Stendahl är folkbokförd i Älmhult kommun.
Vilket län tillhör Helén?
Helén Stendahl tillhör Kronoberg.
Vilken församling tillhör Helén?
Helén Stendahl tillhör Stenbrohults församling.