7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-07-06
Helena Jeanetth Moryah Signe von Lonski
Årsinkomst: Kolla Helenas lön anonymt
Personnummer: 19621129-
Ålder: 63 år
Födelsedag: 29 november 1962
Juridiskt kön: Kvinna
Namnsdag: 31 juli
Stjärntecken: Skytten
Namnregistrering
Personnamn: Helena Jeanetth Moryah Signe von Lonski
Förnamn: Helena Jeanetth Moryah Signe
Tilltalsnamn: Helena
Efternamn: von Lonski
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Adressändring: 2022-04-01
Gatuadress: Lämmarp 1
Postnummer: 576 91
Postort: Sävsjö
Distrikt: Sävsjö
Kommun: Sävsjö (0684)
Län: Jönköping (06)
Särskild Adress
C/O-adress:
Gatuadress: Lämmarp 1
Postadress: 57691 Sävsjö
Mer om Helena
Helena von Lonski är en kvinna på 63 år som bor på Lämmarp 1 i Sävsjö. Helenas bostad är ett lantbruk på 150 kvm . Där har hon bott i 4 år och 96 dagar sedan hon flyttade in den 1 april 2022. Hon har en särskild adress registrerad på Lämmarp 1 i Sävsjö. Läs mer om Helena
Informationen om Helena kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Registrerat på adressen
576 91 Sävsjö
Telefonnummer
Uppgift saknas
Företag på adressen | 1 st
| Företagsnamn | Status | Ansvarig | Lön |
|---|---|---|---|
|
Ansvarig Roland Günter von Lonski (Innehavare) Lön Kolla lön direkt |
Aktiv | Roland Günter von Lonski (Innehavare) | Kolla lön direkt |
Hundar på adressen | 9 st
Uppdaterad 2026-05-18. Vi uppdaterar hunduppgifter var tredje månad och visar endast hundar med chipnummer. Vid felaktig uppgift begär rättelse hos Jordbruksverket.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Helena kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Helena hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Helenas bostad
Fakta om bostaden
Ägandeform: Äganderätt
Bostadstyp: Lantbruk
Boarea: 150 kvm
Byggår: 1909
Bolagsengagemang | 0 st
Helena har inga bolagsengagemang
Mer om Helena
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
63 år (och 219 dagar)
Födelsedag
29 november (en söndag om 146 dagar)
Födelsedatum
1962-11-29 (en torsdag för 23 230 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 70 år om 6 år och 146 dagar (en måndag)
Helena von Lonski är en kvinna på 63 år som bor på Lämmarp 1 i Sävsjö. Helenas bostad är ett lantbruk på 150 kvm . Där har hon bott i 4 år och 96 dagar sedan hon flyttade in den 1 april 2022. Hon har en särskild adress registrerad på Lämmarp 1 i Sävsjö.
På Helenas postnummer, 576 91, är medelinkomsten 401 096 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 4,63 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Helena och hennes grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Sävsjö där Helena ingår. Helenas lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 25.
Helena bor tillsammans med Roland von Lonski. Han är en 62 årig man som flyttade in den 1 april 2022 och har bott där totalt 4 år och 96 dagar. Det finns också 9 hundar i bostaden. Hon är gift med Roland von Lonski .
På Helenas nästa födelsedag fyller hon 64 år. Den inträffar om 146 dagar. Hennes nästa jubileum är när hon fyller 70 år om 6 år och 146 dagar (en måndag), och vill du gratulera henne på hennes namnsdag infaller den om 25 dagar.
Namnet Helena är 'Grekiskt namn med bet. ’fackla’'.
Helena har inga bolagsengagemang.
Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Helena i Sverige Helena Bergström Nutley i Drottningholm, Helena Nilsson Gissén i Nacka och Helena Berin i Hägersten.
Informationen om Helena kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Vanliga frågor om Helena von Lonski
Var bor Helena?
Hur gammal är Helena?
Helena von Lonski är 63 år gammal och föddes den 29 november 1962. Hon fyller 64 år den 29 november.
Har Helena några bolagsengagemang?
Helena har inga registrerade bolagsengagemang.
Äger Helena några fordon?
Är Helena gift?
Helena är gift med Roland von Lonski.
Vilket telefonnummer har Helena?
Vi har inget telefonnummer registrerat för Helena.
Vilket stjärntecken har Helena?
Helena har stjärntecknet Skytten.
I vilken kommun är Helena folkbokförd?
Helena von Lonski är folkbokförd i Sävsjö kommun.
Vilket län tillhör Helena?
Helena von Lonski tillhör Jönköping.
Vilken församling tillhör Helena?
Vi har ingen uppgift om vilken församling Helena tillhör.