7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-14

Märta Anna-Lena Nolér

Årsinkomst: Kolla Anna-Lenas lön anonymt

Personnummer: 19621201- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 63 år

Födelsedag: 1 december 1962

Juridiskt kön: Kvinna

Namnsdag: 11 maj

Stjärntecken: Skytten

Namnregistrering

Personnamn: Märta Anna-Lena Nolér

Förnamn: Märta Anna-Lena

Tilltalsnamn: Anna-Lena

Efternamn: Nolér

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2002-03-01

Gatuadress: Örebrovägen 14

Postnummer: 612 94

Postort: Finspång

Församling: Finspångs församling (056201)

Kommun: Finspång (0562)

Län: Östergötland (05)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Anna-Lena

Anna-Lena Nolér är 63 år och bosatt på Örebrovägen 14 i Finspång. Hon bor i en villa på 90 kvm . Där har hon bott i 24 år och 135 dagar sedan hon flyttade in den 1 mars 2002. Hon har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Anna-Lena

Informationen om Anna-Lena kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Anna-Lena Nolér?

Vad tjänar Anna-Lena?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Anna-Lenas
Kreditstatus?

Nyfiken på Anna-Lenas Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Örebrovägen 14

Latitud: 58.720027   |   Longitud: 15.687695

Registrerat på adressen


Örebrovägen 14
612 94 Finspång

Företag på adressen | 1 st

Företagsnamn Status Ansvarig Lön
NOLÉRS EL AB Status Aktiv
Ansvarig Magnus Börje Nolér (Styrelseledamot) Lön Kolla lön direkt
Aktiv Magnus Börje Nolér (Styrelseledamot) Kolla lön direkt


Hundar på adressen | 1 st

Ras Chipnummer Kön Födelsedatum Ägare Ägarens lön
LABRADOR RETRIEVER Chipnummer DOLT - Bli validerad medlem för att se Kön
Födelsedatum 2008-03-15 (18 år) Ägare Magnus Nolér Ägarens lön Kolla lön direkt
DOLT - Bli validerad medlem för att se 2008-03-15 (18 år) Magnus Nolér Kolla lön direkt

Uppdaterad 2026-05-18. Vi uppdaterar hunduppgifter var tredje månad och visar endast hundar med chipnummer. Vid felaktig uppgift begär rättelse hos Jordbruksverket.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Anna-Lena kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Anna-Lena hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Anna-Lenas bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Villa

Boarea: 90 kvm

Byggår: 1909

Illustration stad

Bolagsengagemang | 1 st

Företagsnamn Typ Status Befattning Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll Bokslut Omsättning (MSEK) Vinst (MSEK)
NOLÉRS EL AB Typ Aktiebolag Status Aktiv
Befattning Styrelsesuppleant Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll 0 Bokslut 2024 Omsättning (MSEK) 3,8 Vinst (MSEK) 0,1
Aktiebolag Aktiv
Styrelsesuppleant 0 2024 3,8 0,1

Mer om Anna-Lena


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

63 år (och 225 dagar)

Födelsedag

01 december (en tisdag om 140 dagar)

Födelsedatum

1962-12-01 (en lördag för 23 236 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 70 år om 6 år och 140 dagar (en onsdag)

Anna-Lena Nolér är 63 år och bosatt på Örebrovägen 14 i Finspång. Hon bor i en villa på 90 kvm . Där har hon bott i 24 år och 135 dagar sedan hon flyttade in den 1 mars 2002. Hon har inte någon särskild adress registrerad.

I området som hon bor just nu, på postnummer 612 94, är medelinkomsten 382 314 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 4,55 %. Här kan du köpa Ratsitkatalogen för Finspång där Anna-Lena ingår. Anna-Lenas lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 54.

Anna-Lena bor tillsammans med Magnus Nolér. Han har bott på Örebrovägen 14 i totalt 24 år och 135 dagar sedan han först registrerades på adressen den 1 mars 2002. Det finns även en hund på Anna-Lenas adress som hon inte är ägare till. Hon är gift med Magnus Nolér .

Anna-Lena fyller 64 år om 140 dagar och har namnsdag om 301 dagar. Hennes nästa jubileum sker när hon fyller 70 år om 6 år och 140 dagar (en onsdag).

Namnet Märta är 'Dansk form av Margareta'.

Anna-Lena har 1 bolagsengagemang ( NOLÉRS EL AB ).

Det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Anna-Lena i Sverige Anna-Lena Brundin Bergelin i Malmö, Anna-Lena Öberg Högsta i Göteborg och Anna-Lena Wretman i Borås.

Informationen om Anna-Lena kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Anna-Lena Nolér