7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-06-28
Marlin Khamounejad
Årsinkomst: Kolla Marlins lön anonymt
Personnummer: 19621222-
Ålder: 63 år
Födelsedag: 22 december 1962
Juridiskt kön: Kvinna
Stjärntecken: Stenbocken
Namnregistrering
Personnamn: Marlin Khamounejad
Förnamn: Marlin
Tilltalsnamn: Finns ej registrerat
Efternamn: Khamounejad
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Adressändring: 2021-06-01
Gatuadress: Skomakarevägen 6
Postnummer: 556 31
Postort: Jönköping
Distrikt: Barnarp
Församling: Barnarp-Ödestugu församling (068016)
Kommun: Jönköping (0680)
Län: Jönköping (06)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om
Marlin Khamounejad är 63 år och bosatt på Skomakarevägen 6 i Jönköping. Hon bor i en villa på 148 kvm . Där har hon bott i 5 år och 27 dagar sedan hon flyttade in den 1 juni 2021. Hon har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om
Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Skomakarevägen 6
Registrerat på adressen
556 31 Jönköping
Telefonnummer
Uppgift saknas
Företag
Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.
Hundar på adressen
Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Marlin kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Marlin hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Marlins bostad
Fakta om bostaden
Ägandeform: Äganderätt
Bostadstyp: Villa
Boarea: 148 kvm
Byggår: 2020
Bolagsengagemang | 0 st
Marlin har inga bolagsengagemang
Mer om Marlin
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
63 år (och 188 dagar)
Födelsedag
22 december (en tisdag om 177 dagar)
Födelsedatum
1962-12-22 (en lördag för 23 199 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 70 år om 6 år och 177 dagar (en onsdag)
Marlin Khamounejad är 63 år och bosatt på Skomakarevägen 6 i Jönköping. Hon bor i en villa på 148 kvm . Där har hon bott i 5 år och 27 dagar sedan hon flyttade in den 1 juni 2021. Hon har inte någon särskild adress registrerad.
I området som hon bor just nu, på postnummer 556 31, är medelinkomsten 408 631 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 1,79 %. Här kan du köpa Ratsitkatalogen för Jönköping där Marlin ingår. Marlins lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 183.
Marlin bor tillsammans med Ashour Baranou. Han har bott på Skomakarevägen 6 i totalt 5 år och 27 dagar sedan han först registrerades på adressen den 1 juni 2021. Hon är gift med Ashour Baranou .
Marlin fyller 64 år om 177 dagar och har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 187 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Hennes nästa jubileum sker när hon fyller 70 år om 6 år och 177 dagar (en onsdag).
Marlin har inga bolagsengagemang.
Det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Marlin i Sverige Marlin Sadeq i Bandhagen, Marlin Lilja i Jönköping och Marlin Dawad Zaya Barwari i Jönköping.
Informationen om Marlin kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Vanliga frågor om Marlin Khamounejad
Var bor Marlin?
Hur gammal är Marlin?
Marlin Khamounejad är 63 år gammal och föddes den 22 december 1962. Hon fyller 64 år den 22 december.
Har Marlin några bolagsengagemang?
Marlin har inga registrerade bolagsengagemang.
Äger Marlin några fordon?
Är Marlin gift?
Marlin är gift med Ashour Baranou.
Vilket telefonnummer har Marlin?
Vi har inget telefonnummer registrerat för Marlin.
Vilket stjärntecken har Marlin?
Marlin har stjärntecknet Stenbocken.
I vilken kommun är Marlin folkbokförd?
Marlin Khamounejad är folkbokförd i Jönköping kommun.
Vilket län tillhör Marlin?
Marlin Khamounejad tillhör Jönköping.
Vilken församling tillhör Marlin?
Marlin Khamounejad tillhör Barnarp-Ödestugu församling.