7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-06-16
Dragan Savanovic
Årsinkomst: Kolla Dragans lön anonymt
Personnummer: 19630201-
Ålder: 63 år
Födelsedag: 1 februari 1963
Juridiskt kön: Man
Stjärntecken: Vattumannen
Namnregistrering
Personnamn: Dragan Savanovic
Förnamn: Dragan
Tilltalsnamn: Dragan
Efternamn: Savanovic
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Adressändring: 2017-12-05
Gatuadress: Södra vägen 37
Postnummer: 335 32
Postort: Gnosjö
Distrikt: Gnosjö
Församling: Gnosjö församling (061705)
Kommun: Gnosjö (0617)
Län: Jönköping (06)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om Dragan
Dragan Savanovic är 63 år och bosatt på Södra vägen 37 i Gnosjö. Han bor i en villa på 119 kvm . Där har han bott i 8 år och 193 dagar sedan han flyttade in den 5 december 2017. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Dragan
Informationen om Dragan kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Södra vägen 37
Registrerat på adressen
335 32 Gnosjö
Telefonnummer
Uppgift saknas
Företag
Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.
Hundar på adressen
Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Dragan kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Dragan hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Dragans bostad
Fakta om bostaden
Ägandeform: Äganderätt
Bostadstyp: Villa
Boarea: 119 kvm
Byggår: 1948
Bolagsengagemang | 0 st
Dragan har inga bolagsengagemang
Mer om Dragan
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
63 år (och 135 dagar)
Födelsedag
01 februari (en måndag om 230 dagar)
Födelsedatum
1963-02-01 (en fredag för 23 146 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 70 år om 6 år och 230 dagar (en tisdag)
Dragan Savanovic är 63 år och bosatt på Södra vägen 37 i Gnosjö. Han bor i en villa på 119 kvm . Där har han bott i 8 år och 193 dagar sedan han flyttade in den 5 december 2017. Han har inte någon särskild adress registrerad.
I området som han bor just nu, på postnummer 335 32, är medelinkomsten 382 958 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 4,52 %. Här kan du köpa Ratsitkatalogen för Gnosjö där Dragan ingår. Dragans lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 18.
Dragan bor tillsammans med Liljana Savanovic. Hon har bott på Södra vägen 37 i totalt 8 år och 193 dagar sedan hon först registrerades på adressen den 5 december 2017. Han är gift med Liljana Savanovic .
Dragan fyller 64 år om 230 dagar och har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 199 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Hans nästa jubileum sker när han fyller 70 år om 6 år och 230 dagar (en tisdag).
Dragan har inga bolagsengagemang.
Det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Dragan i Sverige Dragan Umicevic i Nykvarn, Dragan Gajic i Södertälje och Dragan Vasic i Huskvarna.
Informationen om Dragan kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.