7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-07-01
Kimet Sporta
Årsinkomst: Kolla Kimets lön anonymt
Personnummer: 19630202-
Ålder: 63 år
Födelsedag: 2 februari 1963
Juridiskt kön: Kvinna
Stjärntecken: Vattumannen
Namnregistrering
Personnamn: Kimet Sporta
Förnamn: Kimet
Tilltalsnamn: Finns ej registrerat
Efternamn: Sporta
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Adressändring: 2025-03-11
Gatuadress: Sockengatan 36 C lgh 1101
Våning & dörr: 1 våningen, dörr 1 från vänster
Postnummer: 252 77
Postort: Helsingborg
Distrikt: Helsingborgs Gustav Adolf
Församling: Helsingborgs Gustav Adolfs församling (128302)
Kommun: Helsingborg (1283)
Län: Skåne (12)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om
Kimet Sporta är 63 år och bosatt på Sockengatan 36 C lgh 1101 i Helsingborg. Hon bor i en lägenhet med 3 rum på 75 kvm . Där har hon bott i 1 år och 112 dagar sedan hon flyttade in den 11 mars 2025. Hon har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om
Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Sockengatan 36 C lgh 1101
Registrerat på adressen
252 77 Helsingborg
Telefonnummer
Uppgift saknas
Företag
Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.
Hundar på adressen
Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Kimet kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Kimet hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Kimets bostad
Fakta om bostaden
Ägandeform: Bostadsrätt
Bostadstyp: Lägenhet
Antal rum: 3
Kökstyp: Standard kök
Boarea: 75 kvm
Bostadskategori: Vanlig bostadslägenhet
Byggår: 1971
Bolagsengagemang | 0 st
Kimet har inga bolagsengagemang
Mer om Kimet
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
63 år (och 149 dagar)
Födelsedag
02 februari (en tisdag om 216 dagar)
Födelsedatum
1963-02-02 (en lördag för 23 160 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 70 år om 6 år och 216 dagar (en onsdag)
Kimet Sporta är 63 år och bosatt på Sockengatan 36 C lgh 1101 i Helsingborg. Hon bor i en lägenhet med 3 rum på 75 kvm . Där har hon bott i 1 år och 112 dagar sedan hon flyttade in den 11 mars 2025. Hon har inte någon särskild adress registrerad.
I området som hon bor just nu, på postnummer 252 77, är medelinkomsten 294 937 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 4,44 %. Här kan du köpa Ratsitkatalogen för Helsingborg där Kimet ingår. Kimets lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 109.
Kimet bor tillsammans med Ehat Sporta. Han har bott på Sockengatan 36 C lgh 1101 i totalt 2 år och 275 dagar sedan han först registrerades på adressen den 29 september 2023. Hon är gift med Ehat Sporta .
Kimet fyller 64 år om 216 dagar och har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 184 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Hennes nästa jubileum sker när hon fyller 70 år om 6 år och 216 dagar (en onsdag).
Kimet har inga bolagsengagemang.
Det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Kimet i Sverige Kimet Mulolli i Varberg, Kimet Haliti i Landskrona och Kimet Ademi i Trollhättan.
Informationen om Kimet kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Vanliga frågor om Kimet Sporta
Var bor Kimet?
Hur gammal är Kimet?
Kimet Sporta är 63 år gammal och föddes den 2 februari 1963. Hon fyller 64 år den 2 februari.
Har Kimet några bolagsengagemang?
Kimet har inga registrerade bolagsengagemang.
Äger Kimet några fordon?
Är Kimet gift?
Kimet är gift med Ehat Sporta.
Vilket telefonnummer har Kimet?
Vi har inget telefonnummer registrerat för Kimet.
Vilket stjärntecken har Kimet?
Kimet har stjärntecknet Vattumannen.
I vilken kommun är Kimet folkbokförd?
Kimet Sporta är folkbokförd i Helsingborg kommun.
Vilket län tillhör Kimet?
Kimet Sporta tillhör Skåne.
Vilken församling tillhör Kimet?
Kimet Sporta tillhör Helsingborgs Gustav Adolfs församling.