7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-24

Jouni Kalle Olavi Tarkiainen

Årsinkomst: Kolla Jounis lön anonymt

Personnummer: 19630206- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 63 år

Födelsedag: 6 februari 1963

Juridiskt kön: Man

Namnsdag: 28 januari

Stjärntecken: Vattumannen

Namnregistrering

Personnamn: Jouni Kalle Olavi Tarkiainen

Förnamn: Jouni Kalle Olavi

Tilltalsnamn: Jouni

Efternamn: Tarkiainen

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2001-04-23

Gatuadress: Nolängsvägen 26 A

Postnummer: 424 55

Postort: Angered

Församling: Angereds församling (148034)

Kommun: Göteborg (1480)

Län: Västra Götaland (14)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Jouni

Jouni Tarkiainen är en 63 årig man bosatt i Göteborg kommun. Han bor i en villa på 155 kvm . Där har han bott i sammanlagt 25 år och 92 dagar sedan 23 april 2001. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Jouni

Informationen om Jouni kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Jouni Tarkiainen?

Vad tjänar Jouni?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Jounis
Kreditstatus?

Nyfiken på Jounis Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Nolängsvägen 26 A

Latitud: 57.782320   |   Longitud: 12.061517

Registrerat på adressen


Nolängsvägen 26 A
424 55 Angered

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Jouni kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Jouni hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Jounis bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Villa

Boarea: 155 kvm

Byggår: 1976

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Jouni har inga bolagsengagemang


Mer om Jouni


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

63 år (och 168 dagar)

Födelsedag

06 februari (en lördag om 197 dagar)

Födelsedatum

1963-02-06 (en onsdag för 23 179 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 70 år om 6 år och 197 dagar (en söndag)

Jouni Tarkiainen är en 63 årig man bosatt i Göteborg kommun. Han bor i en villa på 155 kvm . Där har han bott i sammanlagt 25 år och 92 dagar sedan 23 april 2001. Han har inte någon särskild adress registrerad.

I Jounis bostadsområde, på postnummer 424 55, har 5,54 % av personerna betalningsanmärkningar och medelinkomsten beräknas vara 335 326 kr per år. Vill du se mer exakta uppgifter om inkomst och betalningsanmärkningar på adressen kan du köpa Ratsitkatalogen för Göteborg där Jounis ingår. Jounis lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 211.

Jouni bor tillsammans med 2 personer: Sopha Niratsok , Isak Tarkiainen . Han är gift med Sopha Niratsok .

Vill du fira Jounis födelsedag ska du gratulera honom om 197 dagar då han fyller 64 år. Andra tillfällen att fira är hans namnsdag som inträffar om 188 dagar och hans nästa jubileum när han fyller 70 år om 6 år och 197 dagar (en söndag).

Jouni har inga bolagsengagemang.

De tre mest eftersökta Jouni i Sverige det senaste kvartalet är Jouni Saarijärvi i Ulricehamn, Jouni Bollström i Saltsjöbaden och Jouni Hänninen i Eskilstuna.

Informationen om Jouni kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Jouni Tarkiainen