7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-06-29

Immad Keshkesh

Årsinkomst: Kolla Immads lön anonymt

Personnummer: 19630214- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 63 år

Födelsedag: 14 februari 1963

Juridiskt kön: Man

Stjärntecken: Vattumannen

Namnregistrering

Personnamn: Immad Keshkesh

Förnamn: Immad

Tilltalsnamn: Finns ej registrerat

Efternamn: Keshkesh

Mellannamn:

Folkbokföring

Adressändring: 2020-09-09

Gatuadress: Lyckåkergatan 4

Postnummer: 621 49

Postort: Visby

Distrikt: Visby domkyrkodistrikt

Församling: Visby domkyrkoförsamling (098001)

Kommun: Gotland (0980)

Län: Gotland (09)

Särskild Adress

C/O-adress: Majed Omar

Gatuadress: Halla Tomte 704

Postadress: 62252 Romakloster

Mer om

Immad Keshkesh är en 63 årig man och bosatt på Lyckåkergatan 4 i Visby. Hans bostad är en villa på 225 kvm . Han flyttade in på adressen den 9 september 2020 och har sammanlagt bott där i 5 år och 293 dagar. Han har en särskild adress registrerad på Halla Tomte 704 i Romakloster. Läs mer om

Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Immad Keshkesh?

Vad tjänar Immad?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Immads
Kreditstatus?

Nyfiken på Immads Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Lyckåkergatan 4

Latitud: 57.619656   |   Longitud: 18.285302

Registrerat på adressen


Lyckåkergatan 4
621 49 Visby

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Immad kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Immad hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Immads bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Villa

Boarea: 225 kvm

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Immad har inga bolagsengagemang


Mer om Immad


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

63 år (och 135 dagar)

Födelsedag

14 februari (en söndag om 230 dagar)

Födelsedatum

1963-02-14 (en torsdag för 23 146 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 70 år om 6 år och 230 dagar (en måndag)

Immad Keshkesh är en 63 årig man och bosatt på Lyckåkergatan 4 i Visby. Hans bostad är en villa på 225 kvm . Han flyttade in på adressen den 9 september 2020 och har sammanlagt bott där i 5 år och 293 dagar. Han har en särskild adress registrerad på Halla Tomte 704 i Romakloster.

Medelinkomsten i Immads bostadsområde, på postnummer 621 49, är 377 572 kr per år och 4,63 % av personerna i området har betalningsanmärkningar. För att få se mer inkomstdata från området kan du köpa Ratsitkatalogen för Gotland där Immads ingår. Immads lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 43.

Immad bor tillsammans med 8 personer: Amal Karakish , Hokan Salehe Mikui , Roua Kashkash , Omran Kattabeh , Mahmood Kanaan Jbara Alturfi , Mohammad Rajha mfl. Du kan se alla personer på adressen under Registrerat på adressen . Immad är gift med Amal Karakish .

Immads nästa födelsedag är om 230 dagar då han fyller 64 år. Han har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 186 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Hans nästa jubileum är när han fyller 70 år om 6 år och 230 dagar (en måndag).

Immad har inga bolagsengagemang.

Informationen om Immad kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Immad Keshkesh