7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-08

Leif Mikael Kenneth Eriksson

Årsinkomst: Kolla Kenneths lön anonymt

Personnummer: 19630214- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 63 år

Födelsedag: 14 februari 1963

Juridiskt kön: Man

Namnsdag: 30 juni

Stjärntecken: Vattumannen

Namnregistrering

Personnamn: Leif Mikael Kenneth Eriksson

Förnamn: Leif Mikael Kenneth

Tilltalsnamn: Kenneth

Efternamn: Eriksson

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2000-03-18

Gatuadress: Räfsvägen 22

Postnummer: 744 31

Postort: Heby

Distrikt: Västerlövsta

Församling: Västerlövsta församling (033101)

Kommun: Heby (0331)

Län: Uppsala (03)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Kenneth

Kenneth Eriksson är en 63 årig man och bosatt på Räfsvägen 22 i Heby. Hans bostad är en villa på 122 kvm . Han flyttade in på adressen den 18 mars 2000 och har sammanlagt bott där i 26 år och 112 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om Kenneth

Informationen om Kenneth kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Kenneth Eriksson?

Vad tjänar Kenneth?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Kenneths
Kreditstatus?

Nyfiken på Kenneths Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Räfsvägen 22

Latitud: 59.938038   |   Longitud: 16.836021

Registrerat på adressen


Räfsvägen 22
744 31 Heby

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Kenneth kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Kenneth hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Kenneths bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Villa

Boarea: 122 kvm

Byggår: 1978

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Kenneth har inga bolagsengagemang


Mer om Kenneth


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

63 år (och 144 dagar)

Födelsedag

14 februari (en söndag om 221 dagar)

Födelsedatum

1963-02-14 (en torsdag för 23 155 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 70 år om 6 år och 221 dagar (en måndag)

Kenneth Eriksson är en 63 årig man och bosatt på Räfsvägen 22 i Heby. Hans bostad är en villa på 122 kvm . Han flyttade in på adressen den 18 mars 2000 och har sammanlagt bott där i 26 år och 112 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad.

Medelinkomsten i Kenneths bostadsområde, på postnummer 744 31, är 330 650 kr per år och 5,92 % av personerna i området har betalningsanmärkningar. För att få se mer inkomstdata från området kan du köpa Ratsitkatalogen för Heby där Kenneths ingår. Kenneths lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 27.

Förutom Kenneth bor också Anna-Karin Hjelmstedt på adressen. Där har hon bott i 26 år och 112 dagar sedan hon först registrerades där den 18 mars 2000. Kenneth är gift med Anna-Karin Hjelmstedt .

Kenneths nästa födelsedag är om 221 dagar då han fyller 64 år. Hans namnsdag är om 357 dagar och hans nästa jubileum är när han fyller 70 år om 6 år och 221 dagar (en måndag).

Namnet Leif är 'Nordiskt namn, kortform av namn på -leifr ’arvinge’ (se Torleif)'.

Kenneth har inga bolagsengagemang.

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Kenneth i Sverige Kenneth Eriksson i Strängnäs, Kenneth Claesson i Katrineholm och Kenneth Nilsson i Molkom.

Informationen om Kenneth kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Kenneth Eriksson