7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-06-30

Ramiz Rexhepi

Årsinkomst: Kolla Ramiz lön anonymt

Personnummer: 19630221- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 63 år

Födelsedag: 21 februari 1963

Juridiskt kön: Man

Stjärntecken: Fiskarna

Namnregistrering

Personnamn: Ramiz Rexhepi

Förnamn: Ramiz

Tilltalsnamn: Ramiz

Efternamn: Rexhepi

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2024-06-01

Gatuadress: Odengatan 52 H lgh 1102

Våning & dörr: 1 våningen, dörr 2 från vänster

Postnummer: 576 31

Postort: Sävsjö

Distrikt: Sävsjö

Församling: Sävsjö församling (068401)

Kommun: Sävsjö (0684)

Län: Jönköping (06)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Ramiz

Ramiz Rexhepi är 63 år och bosatt på Odengatan 52 H lgh 1102 i Sävsjö. Han bor i en lägenhet med 3 rum på 81 kvm . Där har han bott i 2 år och 29 dagar sedan han flyttade in den 1 juni 2024. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Ramiz

Informationen om Ramiz kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Ramiz Rexhepi?

Vad tjänar Ramiz?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Ramiz
Kreditstatus?

Nyfiken på Ramiz Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Odengatan 52 H lgh 1102

Latitud: 57.404161   |   Longitud: 14.669466

Registrerat på adressen


Odengatan 52 H lgh 1102
576 31 Sävsjö

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Ramiz kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Ramiz hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Ramiz bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Hyresrätt

Bostadstyp: Lägenhet

Antal rum: 3

Kökstyp: Standard kök

Boarea: 81 kvm

Bostadskategori: Vanlig bostadslägenhet

Byggår: 1992

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Ramiz har inga bolagsengagemang


Mer om Ramiz


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

63 år (och 129 dagar)

Födelsedag

21 februari (en söndag om 236 dagar)

Födelsedatum

1963-02-21 (en torsdag för 23 140 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 70 år om 6 år och 236 dagar (en måndag)

Ramiz Rexhepi är 63 år och bosatt på Odengatan 52 H lgh 1102 i Sävsjö. Han bor i en lägenhet med 3 rum på 81 kvm . Där har han bott i 2 år och 29 dagar sedan han flyttade in den 1 juni 2024. Han har inte någon särskild adress registrerad.

I området som han bor just nu, på postnummer 576 31, är medelinkomsten 322 920 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 7,20 %. Här kan du köpa Ratsitkatalogen för Sävsjö där Ramiz ingår. Ramiz lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 14.

Ramiz bor tillsammans med Fatmire Rexhepi. Hon har bott på Odengatan 52 H lgh 1102 i totalt 2 år och 29 dagar sedan hon först registrerades på adressen den 1 juni 2024. Han är gift med Fatmire Rexhepi .

Ramiz fyller 64 år om 236 dagar och har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 185 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Hans nästa jubileum sker när han fyller 70 år om 6 år och 236 dagar (en måndag).

Ramiz har inga bolagsengagemang.

Det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Ramiz i Sverige Ramiz Bogucanin i Karlskoga, Ramiz Ramadani i Höviksnäs och Ramiz Zand i Linköping.

Informationen om Ramiz kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Ramiz Rexhepi