7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-07-02
Vlado Maric
Årsinkomst: Kolla Vlados lön anonymt
Personnummer: 19630228-
Ålder: 63 år
Födelsedag: 28 februari 1963
Juridiskt kön: Man
Stjärntecken: Fiskarna
Namnregistrering
Personnamn: Vlado Maric
Förnamn: Vlado
Tilltalsnamn: Finns ej registrerat
Efternamn: Maric
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Adressändring: 2016-08-25
Gatuadress: Sticklingsvägen 9
Postnummer: 302 93
Postort: Halmstad
Distrikt: Söndrum
Församling: Söndrum-Vapnö församling (138009)
Kommun: Halmstad (1380)
Län: Halland (13)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om
Vlado Maric är 63 år gammal och bor på Sticklingsvägen 9 i Halmstad. Hans bostad är ett kedjehus på 134 kvm . Där har han bott i 9 år och 311 dagar sedan han flyttade in den 25 augusti 2016. Han har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om
Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Sticklingsvägen 9
Registrerat på adressen
302 93 Halmstad
Telefonnummer
Uppgift saknas
Företag
Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.
Hundar på adressen
Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Vlado kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Vlado hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Vlados bostad
Fakta om bostaden
Ägandeform: Äganderätt
Bostadstyp: Kedjehus
Boarea: 134 kvm
Byggår: 1965
Bolagsengagemang | 0 st
Vlado har inga bolagsengagemang
Mer om Vlado
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
63 år (och 124 dagar)
Födelsedag
28 februari (en söndag om 241 dagar)
Födelsedatum
1963-02-28 (en torsdag för 23 135 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 70 år om 6 år och 241 dagar (en måndag)
Vlado Maric är 63 år gammal och bor på Sticklingsvägen 9 i Halmstad. Hans bostad är ett kedjehus på 134 kvm . Där har han bott i 9 år och 311 dagar sedan han flyttade in den 25 augusti 2016. Han har ingen särskild adress registrerad.
På postnummer 302 93, som är Vlados bostadsområde, är medelinkomsten 470 791 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 0,79 %. Vill du se mer exakta uppgifter om inkomst och betalningsanmärkningar på adressen kan du köpa Ratsitkatalogen för Halmstad där Vlados ingår. Vlados lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 171.
Vlado delar bostaden med Mira Maric, en 62 årig kvinna. Hon flyttade in den 25 augusti 2016 och har bott där totalt 9 år och 311 dagar. Vlado är gift med Mira Maric .
Vlado har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 183 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Nästa födelsedag inträffar om 241 dagar då han fyller 64 år. Hans nästa jubileum är när han fyller 70 år om 6 år och 241 dagar (en måndag).
Vlado har inga bolagsengagemang.
Det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Vlado i Sverige Vlado Petrovski i Göteborg, Vlado Bozovic i Vejbystrand och Vlado Dopudja i Årsta.
Informationen om Vlado kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Vanliga frågor om Vlado Maric
Var bor Vlado?
Hur gammal är Vlado?
Vlado Maric är 63 år gammal och föddes den 28 februari 1963. Han fyller 64 år den 28 februari.
Har Vlado några bolagsengagemang?
Vlado har inga registrerade bolagsengagemang.
Äger Vlado några fordon?
Är Vlado gift?
Vlado är gift med Mira Maric.
Vilket telefonnummer har Vlado?
Vi har inget telefonnummer registrerat för Vlado.
Vilket stjärntecken har Vlado?
Vlado har stjärntecknet Fiskarna.
I vilken kommun är Vlado folkbokförd?
Vlado Maric är folkbokförd i Halmstad kommun.
Vilket län tillhör Vlado?
Vlado Maric tillhör Halland.
Vilken församling tillhör Vlado?
Vlado Maric tillhör Söndrum-Vapnö församling.