7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-06-20

Lena Elisabet Mårdberg

Årsinkomst: Kolla Elisabets lön anonymt

Personnummer: 19630309- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 63 år

Födelsedag: 9 mars 1963

Juridiskt kön: Kvinna

Namnsdag: 19 november

Stjärntecken: Fiskarna

Namnregistrering

Personnamn: Lena Elisabet Mårdberg

Förnamn: Lena Elisabet

Tilltalsnamn: Elisabet

Efternamn: Mårdberg

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2011-07-09

Gatuadress: Fårtickan 11

Postnummer: 435 40

Postort: Mölnlycke

Församling: Råda församling (140103)

Kommun: Härryda (1401)

Län: Västra Götaland (14)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Elisabet

Elisabet Mårdberg är en kvinna på 63 år som bor på Fårtickan 11 i Mölnlycke. Elisabets bostad är en lägenhet på 108 kvm . Där har hon bott i 14 år och 346 dagar sedan hon flyttade in den 9 juli 2011. Hon har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Elisabet

Informationen om Elisabet kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Elisabet Mårdberg?

Vad tjänar Elisabet?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Elisabets
Kreditstatus?

Nyfiken på Elisabets Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Fårtickan 11

Latitud: 57.649577   |   Longitud: 12.130599

Registrerat på adressen


Fårtickan 11
435 40 Mölnlycke

Telefonnummer

Uppgift saknas


Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Elisabet kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Elisabet hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Elisabets bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Hyresrätt

Bostadstyp: Lägenhet

Boarea: 108 kvm

Byggår: 1992

Illustration stad

Bolagsengagemang | 1 st

Företagsnamn Typ Status Befattning Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll Bokslut Omsättning (MSEK) Vinst (MSEK)
LPADATA AB Typ Aktiebolag Status Aktiv
Befattning Styrelsesuppleant Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll 0 Bokslut 2025 Omsättning (MSEK) 0 Vinst (MSEK) −0
Aktiebolag Aktiv
Styrelsesuppleant 0 2025 0 −0

Mer om Elisabet


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

63 år (och 103 dagar)

Födelsedag

09 mars (en tisdag om 262 dagar)

Födelsedatum

1963-03-09 (en lördag för 23 114 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 70 år om 6 år och 262 dagar (en onsdag)

Elisabet Mårdberg är en kvinna på 63 år som bor på Fårtickan 11 i Mölnlycke. Elisabets bostad är en lägenhet på 108 kvm . Där har hon bott i 14 år och 346 dagar sedan hon flyttade in den 9 juli 2011. Hon har inte någon särskild adress registrerad.

På Elisabets postnummer, 435 40, är medelinkomsten 485 463 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 2,45 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Elisabet och hennes grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Härryda där Elisabet ingår. Elisabets lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 38.

Elisabet bor ensam (det finns ingen annan person över 15 år registrerad på adressen). Hon är inte gift.

På Elisabets nästa födelsedag fyller hon 64 år. Den inträffar om 262 dagar. Hennes nästa jubileum är när hon fyller 70 år om 6 år och 262 dagar (en onsdag), och vill du gratulera henne på hennes namnsdag infaller den om 152 dagar.

Namnet Elisabet är 'Bibliskt namn, eg. grekisk ombildning av ett hebreiskt namn med bet. ’Gud är fullkomlighet’'.

Elisabet har 1 bolagsengagemang ( LPADATA AB ).

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Elisabet i Sverige Elisabet Frerot Södergren i Stocksund, Elisabet Ängeby i Bohus och Elisabet Lejon i Jönköping.

Informationen om Elisabet kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Elisabet Mårdberg