7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-07-01
Ann-Marie Elisabeth Jönsson
Årsinkomst: Kolla Ann-Maries lön anonymt
Personnummer: 19630409-
Ålder: 63 år
Födelsedag: 9 april 1963
Juridiskt kön: Kvinna
Stjärntecken: Väduren
Namnregistrering
Personnamn: Ann-Marie Elisabeth Jönsson
Förnamn: Ann-Marie Elisabeth
Tilltalsnamn: Ann-Marie
Efternamn: Jönsson
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Adressändring: 2021-02-25
Gatuadress: Edsviksvägen 5 lgh 1101
Våning & dörr: 1 våningen, dörr 1 från vänster
Postnummer: 191 48
Postort: Sollentuna
Distrikt: Sollentuna
Församling: Sollentuna församling (016301)
Kommun: Sollentuna (0163)
Län: Stockholm (01)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om Ann-Marie
Ann-Marie Jönsson är en kvinna på 63 år som bor på Edsviksvägen 5 lgh 1101 i Sollentuna. Där har hon bott i 5 år och 126 dagar sedan hon flyttade in den 25 februari 2021. Hon har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Ann-Marie
Informationen om Ann-Marie kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Edsviksvägen 5 lgh 1101
Registrerat på adressen
191 48 Sollentuna
Företag
Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.
Hundar på adressen
Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Ann-Marie kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Ann-Marie hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Bolagsengagemang | 0 st
Ann-Marie har inga bolagsengagemang
Mer om Ann-Marie
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
63 år (och 83 dagar)
Födelsedag
09 april (en fredag om 282 dagar)
Födelsedatum
1963-04-09 (en tisdag för 23 094 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 70 år om 6 år och 282 dagar (en lördag)
Ann-Marie Jönsson är en kvinna på 63 år som bor på Edsviksvägen 5 lgh 1101 i Sollentuna. Där har hon bott i 5 år och 126 dagar sedan hon flyttade in den 25 februari 2021. Hon har inte någon särskild adress registrerad.
På Ann-Maries postnummer, 191 48, är medelinkomsten 530 570 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 2,42 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Ann-Marie och hennes grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Sollentuna där Ann-Marie ingår. Ann-Maries lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 63.
Ann-Marie bor tillsammans med Sven Wiklund. Han är en 63 årig man som flyttade in den 25 februari 2021 och har bott där totalt 5 år och 126 dagar. Hon är inte gift.
På Ann-Maries nästa födelsedag fyller hon 64 år. Den inträffar om 282 dagar. Hennes nästa jubileum är när hon fyller 70 år om 6 år och 282 dagar (en lördag). Hon har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 184 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn.
Ann-Marie har inga bolagsengagemang.
Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Ann-Marie i Sverige Ann-Marie Larsson i Stockholm, Ann-Marie Amsjö i Göteborg och Ann-Marie Åström i Stockholm.
Informationen om Ann-Marie kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Vanliga frågor om Ann-Marie Jönsson
Var bor Ann-Marie?
Hur gammal är Ann-Marie?
Ann-Marie Jönsson är 63 år gammal och föddes den 9 april 1963. Hon fyller 64 år den 9 april.
Har Ann-Marie några bolagsengagemang?
Ann-Marie har inga registrerade bolagsengagemang.
Äger Ann-Marie några fordon?
Är Ann-Marie gift?
Ann-Marie är inte gift.
Vilket telefonnummer har Ann-Marie?
Vi har inget telefonnummer registrerat för Ann-Marie.
Vilket stjärntecken har Ann-Marie?
Ann-Marie har stjärntecknet Väduren.
I vilken kommun är Ann-Marie folkbokförd?
Ann-Marie Jönsson är folkbokförd i Sollentuna kommun.
Vilket län tillhör Ann-Marie?
Ann-Marie Jönsson tillhör Stockholm.
Vilken församling tillhör Ann-Marie?
Ann-Marie Jönsson tillhör Sollentuna församling.