7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-02

Senad Elkaz

Årsinkomst: Kolla Senads lön anonymt

Personnummer: 19630419- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 63 år

Födelsedag: 19 april 1963

Juridiskt kön: Man

Stjärntecken: Väduren

Namnregistrering

Personnamn: Senad Elkaz

Förnamn: Senad

Tilltalsnamn: Finns ej registrerat

Efternamn: Elkaz

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2003-05-15

Gatuadress: Trebyvägen 12

Postnummer: 285 34

Postort: Markaryd

Distrikt: Markaryd

Församling: Markaryds församling (076701)

Kommun: Markaryd (0767)

Län: Kronoberg (07)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om

Senad Elkaz är en man på 63 år som bor på Trebyvägen 12 i Markaryd. bostad är en villa på 110 kvm . Där har han bott i 23 år och 48 dagar sedan han flyttade in den 15 maj 2003. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om

Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Senad Elkaz?

Vad tjänar Senad?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Senads
Kreditstatus?

Nyfiken på Senads Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Trebyvägen 12

Latitud: 56.455517   |   Longitud: 13.613787

Registrerat på adressen


Trebyvägen 12
285 34 Markaryd

Telefonnummer

Uppgift saknas


Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Senad kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Senad hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Senads bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Villa

Boarea: 110 kvm

Byggår: 1974

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Senad har inga bolagsengagemang


Mer om Senad


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

63 år (och 74 dagar)

Födelsedag

19 april (en måndag om 291 dagar)

Födelsedatum

1963-04-19 (en fredag för 23 085 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 70 år om 6 år och 291 dagar (en tisdag)

Senad Elkaz är en man på 63 år som bor på Trebyvägen 12 i Markaryd. bostad är en villa på 110 kvm . Där har han bott i 23 år och 48 dagar sedan han flyttade in den 15 maj 2003. Han har inte någon särskild adress registrerad.

På Senads postnummer, 285 34, är medelinkomsten 390 245 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 2,58 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Senad och hans grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Markaryd där Senad ingår. Senads lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 15.

Senad bor ensam (det finns ingen annan person över 15 år registrerad på adressen). Han är inte gift.

På Senads nästa födelsedag fyller han 64 år. Den inträffar om 291 dagar. Hans nästa jubileum är när han fyller 70 år om 6 år och 291 dagar (en tisdag). Han har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 183 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn.

Senad har inga bolagsengagemang.

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Senad i Sverige Senad Nikocevic i Örby, Senad Salihbegovic i Hisings Backa och Senad Dedic i Helsingborg.

Informationen om Senad kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Senad Elkaz