7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-06-23
Eva Låtta Stexå
Årsinkomst: Kolla Låttas lön anonymt
Personnummer: 19630423-
Ålder: 63 år
Födelsedag: 23 april 1963
Juridiskt kön: Kvinna
Namnsdag: 24 december
Stjärntecken: Oxen
Namnregistrering
Personnamn: Eva Låtta Stexå
Förnamn: Eva Låtta
Tilltalsnamn: Låtta
Efternamn: Stexå
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Adressändring: 2009-01-01
Gatuadress: Hallonstigen 16
Postnummer: 374 40
Postort: Karlshamn
Församling: Karlshamns församling (108201)
Kommun: Karlshamn (1082)
Län: Blekinge (10)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om Låtta
Låtta Stexå är en 63 årig kvinna och bosatt på Hallonstigen 16 i Karlshamn. Hennes bostad är en villa på 193 kvm . Hon flyttade in på adressen den 1 januari 2009 och har sammanlagt bott där i 17 år och 173 dagar. Hon har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om Låtta
Informationen om Låtta kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Hallonstigen 16
Registrerat på adressen
374 40 Karlshamn
Telefonnummer
Företag på adressen | 1 st
| Företagsnamn | Status | Ansvarig | Lön |
|---|---|---|---|
|
Ansvarig Leif Bertil Stexå (VD) Lön Kolla lön direkt |
Aktiv | Leif Bertil Stexå (VD) | Kolla lön direkt |
Hundar på adressen | 1 st
| Ras | Chipnummer | Kön | Födelsedatum | Ägare | Ägarens lön |
|---|---|---|---|---|---|
|
Födelsedatum 2010-03-06 (16 år) Ägare Låtta Stexå Ägarens lön Kolla lön direkt |
DOLT - Bli validerad medlem för att se | 2010-03-06 (16 år) | Låtta Stexå | Kolla lön direkt |
Uppdaterad 2026-05-18. Vi uppdaterar hunduppgifter var tredje månad och visar endast hundar med chipnummer. Vid felaktig uppgift begär rättelse hos Jordbruksverket.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Låtta kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Låtta hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Låttas bostad
Fakta om bostaden
Ägandeform: Äganderätt
Bostadstyp: Villa
Boarea: 193 kvm
Byggår: 1977
Bolagsengagemang | 1 st
| Företagsnamn | Typ | Status | Befattning | Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll | Bokslut | Omsättning (MSEK) | Vinst (MSEK) |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Befattning Styrelsesuppleant, Vice VD Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll 0 Bokslut 2024 Omsättning (MSEK) 0 Vinst (MSEK) 0 |
Aktiv |
Styrelsesuppleant, Vice VD | 0 | 2024 | 0 | 0 |
Mer om Låtta
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
63 år (och 61 dagar)
Födelsedag
23 april (en fredag om 304 dagar)
Födelsedatum
1963-04-23 (en tisdag för 23 072 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 70 år om 6 år och 304 dagar (en lördag)
Låtta Stexå är en 63 årig kvinna och bosatt på Hallonstigen 16 i Karlshamn. Hennes bostad är en villa på 193 kvm . Hon flyttade in på adressen den 1 januari 2009 och har sammanlagt bott där i 17 år och 173 dagar. Hon har ingen särskild adress registrerad.
Medelinkomsten i Låttas bostadsområde, på postnummer 374 40, är 382 515 kr per år och 3,64 % av personerna i området har betalningsanmärkningar. För att få se mer inkomstdata från området kan du köpa Ratsitkatalogen för Karlshamn där Låttas ingår. Låttas lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 37.
Förutom Låtta bor också Leif Stexå på adressen. På adressen finns också en hund registrerad som Låtta är ägare till. Låtta är gift med Leif Stexå .
Låttas nästa födelsedag är om 304 dagar då hon fyller 64 år. Hennes namnsdag är om 184 dagar och hennes nästa jubileum är när hon fyller 70 år om 6 år och 304 dagar (en lördag).
Namnet Eva är 'Hebreiskt namn med oviss bet. (möjl. ’livgivande’)'.
Låtta har 1 bolagsengagemang (
Udda AB
).
Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Låtta i Sverige Låtta Brodén i Stockholm, Låtta Esselgren Wisén i Varberg och Låtta Hurtig i Värmdö.
Informationen om Låtta kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Vanliga frågor om Låtta Stexå
Var bor Låtta?
Hur gammal är Låtta?
Låtta Stexå är 63 år gammal och föddes den 23 april 1963. Hon fyller 64 år den 23 april.
Har Låtta några bolagsengagemang?
Låtta har 1 bolagsengagemang och är engagerad i bland annat Udda AB . Du hittar samtliga engagemang under avsnittet bolagsengagemang ovan.
Äger Låtta några fordon?
Är Låtta gift?
Låtta är gift med Leif Stexå.
Vilket telefonnummer har Låtta?
Vi har inget telefonnummer registrerat för Låtta.
Vilket stjärntecken har Låtta?
Låtta har stjärntecknet Oxen.
I vilken kommun är Låtta folkbokförd?
Låtta Stexå är folkbokförd i Karlshamn kommun.
Vilket län tillhör Låtta?
Låtta Stexå tillhör Blekinge.
Vilken församling tillhör Låtta?
Låtta Stexå tillhör Karlshamns församling.