7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-06-29

Åsa Maria Ragnar Eriksson

Årsinkomst: Kolla Åsas lön anonymt

Personnummer: 19630503- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 63 år

Födelsedag: 3 maj 1963

Juridiskt kön: Kvinna

Namnsdag: 12 september

Stjärntecken: Oxen

Namnregistrering

Personnamn: Åsa Maria Ragnar Eriksson

Förnamn: Åsa Maria

Tilltalsnamn: Åsa

Efternamn: Ragnar Eriksson

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2020-09-30

Gatuadress: Östermarksvägen 176

Postnummer: 231 98

Postort: Klagstorp

Distrikt: Lilla Beddinge

Församling: Källstorps församling (128721)

Kommun: Trelleborg (1287)

Län: Skåne (12)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Åsa

Åsa Ragnar Eriksson är en 63 årig kvinna och bosatt på Östermarksvägen 176 i Klagstorp. Hennes bostad är en villa på 200 kvm . Hon flyttade in på adressen den 30 september 2020 och har sammanlagt bott där i 5 år och 272 dagar. Hon har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om Åsa

Informationen om Åsa kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Åsa Ragnar Eriksson?

Vad tjänar Åsa?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Åsas
Kreditstatus?

Nyfiken på Åsas Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Östermarksvägen 176

Latitud: 55.372833   |   Longitud: 13.430660

Registrerat på adressen


Östermarksvägen 176
231 98 Klagstorp

Företag på adressen | 1 st



Hundar på adressen | 2 st

Ras Chipnummer Kön Födelsedatum Ägare Ägarens lön
LABRADOR RETRIEVER Chipnummer DOLT - Bli validerad medlem för att se Kön
Födelsedatum 2022-04-10 (4 år) Ägare Åsa Ragnar Eriksson Ägarens lön Kolla lön direkt
DOLT - Bli validerad medlem för att se 2022-04-10 (4 år) Åsa Ragnar Eriksson Kolla lön direkt
LABRADOR RETRIEVER Chipnummer DOLT - Bli validerad medlem för att se Kön
Födelsedatum 2018-10-09 (7 år) Ägare Åsa Ragnar Eriksson Ägarens lön Kolla lön direkt
DOLT - Bli validerad medlem för att se 2018-10-09 (7 år) Åsa Ragnar Eriksson Kolla lön direkt

Uppdaterad 2026-05-18. Vi uppdaterar hunduppgifter var tredje månad och visar endast hundar med chipnummer. Vid felaktig uppgift begär rättelse hos Jordbruksverket.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Åsa kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Åsa hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Åsas bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Villa

Boarea: 200 kvm

Byggår: 1916

Illustration stad

Bolagsengagemang | 1 st

Företagsnamn Typ Status Befattning Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll Bokslut Omsättning (MSEK) Vinst (MSEK)
Eriksviks Consulting Aktiebolag Typ Aktiebolag Status Aktiv
Befattning Styrelseledamot, VD Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll 100% Bokslut 2024 Omsättning (MSEK) Vinst (MSEK)
Aktiebolag Aktiv
Styrelseledamot, VD 100% 2024

Mer om Åsa


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

63 år (och 57 dagar)

Födelsedag

03 maj (en måndag om 308 dagar)

Födelsedatum

1963-05-03 (en fredag för 23 068 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 70 år om 6 år och 308 dagar (en tisdag)

Åsa Ragnar Eriksson är en 63 årig kvinna och bosatt på Östermarksvägen 176 i Klagstorp. Hennes bostad är en villa på 200 kvm . Hon flyttade in på adressen den 30 september 2020 och har sammanlagt bott där i 5 år och 272 dagar. Hon har ingen särskild adress registrerad.

Medelinkomsten i Åsas bostadsområde, på postnummer 231 98, är 387 037 kr per år och 4,86 % av personerna i området har betalningsanmärkningar. För att få se mer inkomstdata från området kan du köpa Ratsitkatalogen för Trelleborg där Åsas ingår. Åsas lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 109.

Åsa bor tillsammans med 2 personer: Mario Petric , Janne Eriksson . Det finns också 2 hundar i bostaden. Åsa är gift med Janne Eriksson .

Åsas nästa födelsedag är om 308 dagar då hon fyller 64 år. Hennes namnsdag är om 75 dagar och hennes nästa jubileum är när hon fyller 70 år om 6 år och 308 dagar (en tisdag).

Namnet Åsa är 'Nordiskt namn, kortform av namn på As- (Ås-) ’gud’'.

Åsa har 1 bolagsengagemang ( Eriksviks Consulting Aktiebolag ).

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Åsa i Sverige Åsa Stibner i Stockholm, Åsa Juholt i Hägersten och Åsa Jacobsson i Nora.

Informationen om Åsa kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Åsa Ragnar Eriksson