7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-22

Leena Susanna Rantanen

Årsinkomst: Kolla Leena Susannas lön anonymt

Personnummer: 19630524- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 63 år

Födelsedag: 24 maj 1963

Juridiskt kön: Kvinna

Namnsdag: 11 augusti

Stjärntecken: Tvillingarna

Namnregistrering

Personnamn: Leena Susanna Rantanen

Förnamn: Leena Susanna

Tilltalsnamn: Finns ej registrerat

Efternamn: Rantanen

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2025-10-01

Gatuadress: Larssvedsbacken 16

Postnummer: 785 91

Postort: Gagnef

Distrikt: Gagnef

Församling: Gagnefs församling (202602)

Kommun: Gagnef (2026)

Län: Dalarna (20)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om

Leena Susanna Rantanen är en 63 årig kvinna och bosatt på Larssvedsbacken 16 i Gagnef. Hennes bostad är en villa på 120 kvm . Hon flyttade in på adressen den 1 oktober 2025 och har sammanlagt bott där i 294 dagar. Hon har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om

Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Leena Susanna Rantanen?

Vad tjänar Leena Susanna?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Leena Susannas
Kreditstatus?

Nyfiken på Leena Susannas Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Larssvedsbacken 16

Latitud: 60.575663   |   Longitud: 15.069400

Registrerat på adressen


Larssvedsbacken 16
785 91 Gagnef

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Leena Susanna kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Leena Susanna hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Leena Susannas bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Villa

Boarea: 120 kvm

Byggår: 1978

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Leena Susanna har inga bolagsengagemang


Mer om Leena Susanna


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

63 år (och 59 dagar)

Födelsedag

24 maj (en måndag om 306 dagar)

Födelsedatum

1963-05-24 (en fredag för 23 070 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 70 år om 6 år och 306 dagar (en tisdag)

Leena Susanna Rantanen är en 63 årig kvinna och bosatt på Larssvedsbacken 16 i Gagnef. Hennes bostad är en villa på 120 kvm . Hon flyttade in på adressen den 1 oktober 2025 och har sammanlagt bott där i 294 dagar. Hon har ingen särskild adress registrerad.

Medelinkomsten i Leena Susannas bostadsområde, på postnummer 785 91, är 399 941 kr per år och 3,27 % av personerna i området har betalningsanmärkningar. För att få se mer inkomstdata från området kan du köpa Ratsitkatalogen för Gagnef där Leena Susannas ingår. Leena Susannas lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 29.

Förutom Leena Susanna bor också Per Nordesjö på adressen. Där har han bott i 13 år och 143 dagar sedan han först registrerades där den 1 mars 2013. Leena Susanna är gift med Per Nordesjö .

Leena Susannas nästa födelsedag är om 306 dagar då hon fyller 64 år. Hennes namnsdag är om 20 dagar och hennes nästa jubileum är när hon fyller 70 år om 6 år och 306 dagar (en tisdag).

Namnet Susanna är 'Grekisk form av ett hebreiskt namn med bet. ’lilja’'.

Leena Susanna har inga bolagsengagemang.

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Leena Susanna i Sverige Leena Hiltunen i Borlänge, Susanna Gjerdet i Gustafs och Susanna Mörner i Stockholm.

Informationen om Leena Susanna kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Leena Susanna Rantanen