7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-06-26

Jan Rickard Svensson

Årsinkomst: Kolla Rickards lön anonymt

Personnummer: 19630610- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 63 år

Födelsedag: 10 juni 1963

Juridiskt kön: Man

Namnsdag: 11 januari

Stjärntecken: Tvillingarna

Namnregistrering

Personnamn: Jan Rickard Svensson

Förnamn: Jan Rickard

Tilltalsnamn: Rickard

Efternamn: Svensson

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2001-10-01

Gatuadress: Upplandsgatan 24

Postnummer: 265 40

Postort: Åstorp

Distrikt: Björnekulla

Församling: Björnekulla-Västra Broby församling (127701)

Kommun: Åstorp (1277)

Län: Skåne (12)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Rickard

Rickard Svensson är en man på 63 år som bor på Upplandsgatan 24 i Åstorp. Rickards bostad är ett kedjehus på 138 kvm . Där har han bott i 24 år och 268 dagar sedan han flyttade in den 1 oktober 2001. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Rickard

Informationen om Rickard kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Rickard Svensson?

Vad tjänar Rickard?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Rickards
Kreditstatus?

Nyfiken på Rickards Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Upplandsgatan 24

Latitud: 56.133786   |   Longitud: 12.967373

Registrerat på adressen


Upplandsgatan 24
265 40 Åstorp

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Rickard kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Rickard hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Rickards bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Kedjehus

Boarea: 138 kvm

Byggår: 1976

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Rickard har inga bolagsengagemang


Mer om Rickard


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

63 år (och 16 dagar)

Födelsedag

10 juni (en torsdag om 349 dagar)

Födelsedatum

1963-06-10 (en måndag för 23 027 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 70 år om 6 år och 349 dagar (en fredag)

Rickard Svensson är en man på 63 år som bor på Upplandsgatan 24 i Åstorp. Rickards bostad är ett kedjehus på 138 kvm . Där har han bott i 24 år och 268 dagar sedan han flyttade in den 1 oktober 2001. Han har inte någon särskild adress registrerad.

På Rickards postnummer, 265 40, är medelinkomsten 411 765 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 3,16 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Rickard och hans grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Åstorp där Rickard ingår. Rickards lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 32.

Rickard bor tillsammans med Maria Svensson. Hon är en 59 årig kvinna som flyttade in den 18 oktober 1988 och har bott där totalt 37 år och 251 dagar. Han är gift med Maria Svensson .

På Rickards nästa födelsedag fyller han 64 år. Den inträffar om 349 dagar. Hans nästa jubileum är när han fyller 70 år om 6 år och 349 dagar (en fredag), och vill du gratulera honom på hans namnsdag infaller den om 199 dagar.

Namnet Jan är 'Tyskt namn, urspr. en lågtysk form av Johan'.

Rickard har inga bolagsengagemang.

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Rickard i Sverige Rickard Sjöberg i Bromma, Rickard Jonasson i Karlskrona och Rickard Lundberg i Skövde.

Informationen om Rickard kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Rickard Svensson