7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-06-27

Fouad Chamoun

Årsinkomst: Kolla Fouads lön anonymt

Personnummer: 19630701- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 62 år

Födelsedag: 1 juli 1963

Juridiskt kön: Man

Stjärntecken: Kräftan

Namnregistrering

Personnamn: Fouad Chamoun

Förnamn: Fouad

Tilltalsnamn: Fouad

Efternamn: Chamoun

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2008-05-23

Gatuadress: Furuvägen 1

Postnummer: 147 33

Postort: Tumba

Församling: Botkyrka församling (012701)

Kommun: Botkyrka (0127)

Län: Stockholm (01)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Fouad

Fouad Chamoun är 62 år och bosatt på Furuvägen 1 i Tumba. Han bor i en villa på 146 kvm . Där har han bott i 18 år och 35 dagar sedan han flyttade in den 23 maj 2008. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Fouad

Informationen om Fouad kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Fouad Chamoun?

Vad tjänar Fouad?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Fouads
Kreditstatus?

Nyfiken på Fouads Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Furuvägen 1

Latitud: 59.187709   |   Longitud: 17.829043

Registrerat på adressen


Furuvägen 1
147 33 Tumba

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Fouad kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Fouad hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Fouads bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Villa

Boarea: 146 kvm

Byggår: 1979

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Fouad har inga bolagsengagemang


Mer om Fouad


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

62 år (och 361 dagar)

Födelsedag

01 juli (en onsdag om 4 dagar)

Födelsedatum

1963-07-01 (en måndag för 23 007 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 70 år om 7 år och 4 dagar (en fredag)

Fouad Chamoun är 62 år och bosatt på Furuvägen 1 i Tumba. Han bor i en villa på 146 kvm . Där har han bott i 18 år och 35 dagar sedan han flyttade in den 23 maj 2008. Han har inte någon särskild adress registrerad.

I området som han bor just nu, på postnummer 147 33, är medelinkomsten 396 475 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 6,39 %. Här kan du köpa Ratsitkatalogen för Botkyrka där Fouad ingår. Fouads lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 152.

Fouad bor tillsammans med 2 personer: Afram Chamoun , Chamiran Chamoun . Han är gift med Chamiran Chamoun .

Fouad fyller 63 år om 4 dagar och har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 188 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Hans nästa jubileum sker när han fyller 70 år om 7 år och 4 dagar (en fredag).

Fouad har inga bolagsengagemang.

Det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Fouad i Sverige Fouad Saleh i Sundbyberg, Fouad Lazar i Farsta och Fouad Harkal i Mölndal.

Informationen om Fouad kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Fouad Chamoun