7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-07-01
Per-Olof Lennart Redmo
Årsinkomst: Kolla Per-Olofs lön anonymt
Personnummer: 19630704-
Ålder: 62 år
Födelsedag: 4 juli 1963
Juridiskt kön: Man
Namnsdag: 28 september
Stjärntecken: Kräftan
Namnregistrering
Personnamn: Per-Olof Lennart Redmo
Förnamn: Per-Olof Lennart
Tilltalsnamn: Per-Olof
Efternamn: Redmo
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Adressändring: 2003-10-27
Gatuadress: Hallstigen 5
Postnummer: 371 42
Postort: Karlskrona
Församling: Karlskrona stadsförsamling (108001)
Kommun: Karlskrona (1080)
Län: Blekinge (10)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om Per-Olof
Per-Olof Redmo är en 62 årig man och bosatt på Hallstigen 5 i Karlskrona. Hans bostad är en villa på 120 kvm . Han flyttade in på adressen den 27 oktober 2003 och har sammanlagt bott där i 22 år och 247 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om Per-Olof
Informationen om Per-Olof kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Hallstigen 5
Registrerat på adressen
371 42 Karlskrona
Personer
Företag på adressen | 1 st
| Företagsnamn | Status | Ansvarig | Lön |
|---|---|---|---|
|
Ansvarig Per-Olof Lennart Redmo (Innehavare) Lön Kolla lön direkt |
Aktiv | Per-Olof Lennart Redmo (Innehavare) | Kolla lön direkt |
Hundar på adressen
Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Per-Olof kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Per-Olof hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Per-Olofs bostad
Fakta om bostaden
Ägandeform: Äganderätt
Bostadstyp: Villa
Boarea: 120 kvm
Byggår: 2004
Bolagsengagemang | 1 st
| Företagsnamn | Typ | Status | Befattning | Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll | Bokslut | Omsättning (MSEK) | Vinst (MSEK) |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Befattning Innehavare Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll 0 Bokslut Omsättning (MSEK) Vinst (MSEK) |
Aktiv |
Innehavare | 0 |
Mer om Per-Olof
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
62 år (och 362 dagar)
Födelsedag
04 juli (en lördag om 3 dagar)
Födelsedatum
1963-07-04 (en torsdag för 23 008 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 70 år om 7 år och 3 dagar (en måndag)
Per-Olof Redmo är en 62 årig man och bosatt på Hallstigen 5 i Karlskrona. Hans bostad är en villa på 120 kvm . Han flyttade in på adressen den 27 oktober 2003 och har sammanlagt bott där i 22 år och 247 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad.
Medelinkomsten i Per-Olofs bostadsområde, på postnummer 371 42, är 744 156 kr per år och 1,04 % av personerna i området har betalningsanmärkningar. För att få se mer inkomstdata från området kan du köpa Ratsitkatalogen för Karlskrona där Per-Olofs ingår. Per-Olofs lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 54.
Per-Olof bor tillsammans med 2 personer: Katarina Redmo , Malte Redmo . Per-Olof är gift med Katarina Redmo .
Per-Olofs nästa födelsedag är om 3 dagar då han fyller 63 år. Hans namnsdag är om 89 dagar och hans nästa jubileum är när han fyller 70 år om 7 år och 3 dagar (en måndag).
Namnet Lennart är 'Lågtysk form av Leonard'.
Per-Olof har 1 bolagsengagemang (
Redmo, Per-Olof
).
Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Per-Olof i Sverige Per-Olof Höög i Borås, Per-Olof Thyrén i Gustavsberg och Per-Olof Persson i Veinge.
Informationen om Per-Olof kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Vanliga frågor om Per-Olof Redmo
Var bor Per-Olof?
Hur gammal är Per-Olof?
Per-Olof Redmo är 62 år gammal och föddes den 4 juli 1963. Han fyller 63 år den 4 juli.
Har Per-Olof några bolagsengagemang?
Per-Olof har 1 bolagsengagemang och är engagerad i bland annat Redmo, Per-Olof . Du hittar samtliga engagemang under avsnittet bolagsengagemang ovan.
Äger Per-Olof några fordon?
Är Per-Olof gift?
Per-Olof är gift med Katarina Redmo.
Vilket telefonnummer har Per-Olof?
Vi har inget telefonnummer registrerat för Per-Olof.
Vilket stjärntecken har Per-Olof?
Per-Olof har stjärntecknet Kräftan.
I vilken kommun är Per-Olof folkbokförd?
Per-Olof Redmo är folkbokförd i Karlskrona kommun.
Vilket län tillhör Per-Olof?
Per-Olof Redmo tillhör Blekinge.
Vilken församling tillhör Per-Olof?
Per-Olof Redmo tillhör Karlskrona stadsförsamling.