8 518 361 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

8 518 361 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-10-20

Marja-Leena Alfredsén

Årsinkomst: Kolla Marja-Leenas lön anonymt

Personnummer: 19630708- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 63 år

Födelsedag: 8 juli 1963

Juridiskt kön: Kvinna

Stjärntecken: Kräftan

Namnregistrering

Personnamn: Marja-Leena Alfredsén

Förnamn: Marja-Leena

Tilltalsnamn: Finns ej registrerat

Efternamn: Alfredsén

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 1993-04-01

Gatuadress: Stupvägen 10 lgh 1201

Våning & dörr: 2 våningen, dörr 1 från vänster

Postnummer: 147 52

Postort: Tumba

Församling: Botkyrka församling (012701)

Kommun: Botkyrka (0127)

Län: Stockholm (01)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om

Marja-Leena Alfredsén är 63 år gammal och bor på Stupvägen 10 lgh 1201 i Tumba. Hennes bostad är en lägenhet med 4 rum på 94 kvm . Där har hon bott i 33 år och 202 dagar sedan hon flyttade in den 1 april 1993. Hon har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om

Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Marja-Leena Alfredsén?

Vad tjänar Marja-Leena?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Marja-Leenas
Kreditstatus?

Nyfiken på Marja-Leenas Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Stupvägen 10 lgh 1201

Latitud: 59.194905   |   Longitud: 17.852299

Registrerat på adressen


Stupvägen 10 lgh 1201
147 52 Tumba

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen | 1 st

Ras Chipnummer Kön Födelsedatum Ägare Ägarens lön
BLANDRAS Chipnummer DOLT - Bli validerad medlem för att se Kön
Födelsedatum 2006-08-28 (20 år) Ägare Marja-Leena Alfredsén Ägarens lön Kolla lön direkt
DOLT - Bli validerad medlem för att se 2006-08-28 (20 år) Marja-Leena Alfredsén Kolla lön direkt

Uppdaterad 2026-08-20. Vi uppdaterar hunduppgifter var tredje månad och visar endast hundar med chipnummer. Vid felaktig uppgift begär rättelse hos Jordbruksverket.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Marja-Leena kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Marja-Leena hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Marja-Leenas bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Hyresrätt

Bostadstyp: Lägenhet

Antal rum: 4

Kökstyp: Standard kök

Boarea: 94 kvm

Bostadskategori: Vanlig bostadslägenhet

Byggår: 1971

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Marja-Leena har inga bolagsengagemang


Mer om Marja-Leena


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

63 år (och 104 dagar)

Födelsedag

08 juli (en torsdag om 261 dagar)

Födelsedatum

1963-07-08 (en måndag för 23 115 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 70 år om 6 år och 261 dagar (en fredag)

Marja-Leena Alfredsén är 63 år gammal och bor på Stupvägen 10 lgh 1201 i Tumba. Hennes bostad är en lägenhet med 4 rum på 94 kvm . Där har hon bott i 33 år och 202 dagar sedan hon flyttade in den 1 april 1993. Hon har ingen särskild adress registrerad.

På postnummer 147 52, som är Marja-Leenas bostadsområde, är medelinkomsten 296 664 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 6,13 %. Vill du se mer exakta uppgifter om inkomst och betalningsanmärkningar på adressen kan du köpa Ratsitkatalogen för Botkyrka där Marja-Leenas ingår. Marja-Leenas lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 181.

Marja-Leena bor tillsammans med 4 personer: Shazia Kousar , Khalid Mohammad , Abdullah , Ome Habiba . På adressen finns också en hund registrerad som Marja-Leena är ägare till. Marja-Leena är inte gift.

Marja-Leena har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 73 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Nästa födelsedag inträffar om 261 dagar då hon fyller 64 år. Hennes nästa jubileum är när hon fyller 70 år om 6 år och 261 dagar (en fredag).

Marja-Leena har inga bolagsengagemang.

Det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Marja-Leena i Sverige Marja-Leena Elgbacka i Eskilstuna, Marja-Leena Sillanpää i Stockholm och Marja-Leena Ruuska i Landskrona.

Informationen om Marja-Leena kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Marja-Leena Alfredsén