7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-20

Sanaa Jumaah Abdulrahman Al-Attabi

Årsinkomst: Kolla Sanaas lön anonymt

Personnummer: 19630711- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 63 år

Födelsedag: 11 juli 1963

Juridiskt kön: Kvinna

Stjärntecken: Kräftan

Namnregistrering

Personnamn: Sanaa Jumaah Abdulrahman Al-Attabi

Förnamn: Sanaa Jumaah Abdulrahman

Tilltalsnamn: Sanaa

Efternamn: Al-Attabi

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2018-09-03

Gatuadress: Tensta allé 38 lgh 1407

Våning & dörr: 4 våningen, dörr 7 från vänster

Postnummer: 163 64

Postort: Spånga

Distrikt: Spånga

Församling: Spånga-Kista församling (018041)

Kommun: Stockholm (0180)

Län: Stockholm (01)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Sanaa

Sanaa Al-Attabi är 63 år och bosatt på Tensta allé 38 lgh 1407 i Spånga. Hon bor i en lägenhet med 2 rum på 55 kvm . Där har hon bott i 7 år och 320 dagar sedan hon flyttade in den 3 september 2018. Hon har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Sanaa

Informationen om Sanaa kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Sanaa Al-Attabi?

Vad tjänar Sanaa?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Sanaas
Kreditstatus?

Nyfiken på Sanaas Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Tensta allé 38 lgh 1407

Latitud: 59.395400   |   Longitud: 17.902156

Registrerat på adressen


Tensta allé 38 lgh 1407
163 64 Spånga

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Sanaa kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Sanaa hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Sanaas bostad


Fakta om bostaden

Bostadstyp: Lägenhet

Antal rum: 2

Kökstyp: Standard kök

Boarea: 55 kvm

Bostadskategori: Vanlig bostadslägenhet

Byggår: 1970

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Sanaa har inga bolagsengagemang


Mer om Sanaa


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

63 år (och 9 dagar)

Födelsedag

11 juli (en söndag om 356 dagar)

Födelsedatum

1963-07-11 (en torsdag för 23 020 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 70 år om 6 år och 356 dagar (en måndag)

Sanaa Al-Attabi är 63 år och bosatt på Tensta allé 38 lgh 1407 i Spånga. Hon bor i en lägenhet med 2 rum på 55 kvm . Där har hon bott i 7 år och 320 dagar sedan hon flyttade in den 3 september 2018. Hon har inte någon särskild adress registrerad.

I området som hon bor just nu, på postnummer 163 64, är medelinkomsten 196 344 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 12,24 %. Här kan du köpa Ratsitkatalogen för Stockholm där Sanaa ingår. Sanaas lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 153.

Sanaa bor tillsammans med Krzysztof Stacherski. Han har bott på Tensta allé 38 lgh 1407 i totalt 5 år och 170 dagar sedan han först registrerades på adressen den 31 januari 2021. Hon är inte gift.

Sanaa fyller 64 år om 356 dagar och har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 165 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Hennes nästa jubileum sker när hon fyller 70 år om 6 år och 356 dagar (en måndag).

Sanaa har inga bolagsengagemang.

Det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Sanaa i Sverige Sanaa Ishak Spångberg i Skärholmen, Sanaa Raheem i Bergeforsen och Sanaa Kanani i Trollhättan.

Informationen om Sanaa kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Sanaa Al-Attabi