7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-06-26

Bo Christer Jonsson

Årsinkomst: Kolla Christers lön anonymt

Personnummer: 19630714- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 62 år

Födelsedag: 14 juli 1963

Juridiskt kön: Man

Namnsdag: 5 juni

Stjärntecken: Kräftan

Namnregistrering

Personnamn: Bo Christer Jonsson

Förnamn: Bo Christer

Tilltalsnamn: Christer

Efternamn: Jonsson

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2011-03-03

Gatuadress: Lingonvägen 14

Postnummer: 824 33

Postort: Hudiksvall

Församling: Hudiksvallsbygdens församling (218401)

Kommun: Hudiksvall (2184)

Län: Gävleborg (21)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Christer

Christer Jonsson är en 62 årig man och bosatt på Lingonvägen 14 i Hudiksvall. Hans bostad är en villa på 82 kvm . Han flyttade in på adressen den 3 mars 2011 och har sammanlagt bott där i 15 år och 115 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om Christer

Informationen om Christer kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Christer Jonsson?

Vad tjänar Christer?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Christers
Kreditstatus?

Nyfiken på Christers Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Lingonvägen 14

Latitud: 61.740390   |   Longitud: 17.115881

Registrerat på adressen


Lingonvägen 14
824 33 Hudiksvall

Företag på adressen | 1 st

Företagsnamn Status Ansvarig Lön
Jonsson, Christer Status Aktiv
Ansvarig Bo Christer Jonsson (Innehavare) Lön Kolla lön direkt
Aktiv Bo Christer Jonsson (Innehavare) Kolla lön direkt


Hundar på adressen | 1 st

Ras Chipnummer Kön Födelsedatum Ägare Ägarens lön
BERNER SENNENHUND Chipnummer DOLT - Bli validerad medlem för att se Kön
Födelsedatum 2004-12-18 (21 år) Ägare Lena Waschelitz Jonsson Ägarens lön Kolla lön direkt
DOLT - Bli validerad medlem för att se 2004-12-18 (21 år) Lena Waschelitz Jonsson Kolla lön direkt

Uppdaterad 2026-05-18. Vi uppdaterar hunduppgifter var tredje månad och visar endast hundar med chipnummer. Vid felaktig uppgift begär rättelse hos Jordbruksverket.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Christer kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Christer hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Christers bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Villa

Boarea: 82 kvm

Byggår: 1963

Illustration stad

Bolagsengagemang | 1 st

Företagsnamn Typ Status Befattning Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll Bokslut Omsättning (MSEK) Vinst (MSEK)
Jonsson, Christer Typ Aktiebolag Status Aktiv
Befattning Innehavare Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll 0 Bokslut Omsättning (MSEK) Vinst (MSEK)
Aktiebolag Aktiv
Innehavare 0

Mer om Christer


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

62 år (och 347 dagar)

Födelsedag

14 juli (en tisdag om 18 dagar)

Födelsedatum

1963-07-14 (en söndag för 22 993 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 70 år om 7 år och 18 dagar (en torsdag)

Christer Jonsson är en 62 årig man och bosatt på Lingonvägen 14 i Hudiksvall. Hans bostad är en villa på 82 kvm . Han flyttade in på adressen den 3 mars 2011 och har sammanlagt bott där i 15 år och 115 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad.

Medelinkomsten i Christers bostadsområde, på postnummer 824 33, är 381 050 kr per år och 1,08 % av personerna i området har betalningsanmärkningar. För att få se mer inkomstdata från området kan du köpa Ratsitkatalogen för Hudiksvall där Christers ingår. Christers lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 16.

Förutom Christer bor också Lena Waschelitz Jonsson på adressen. På adressen finns också en hund registrerad som Christer inte är ägare till. Christer är gift med Lena Waschelitz Jonsson .

Christers nästa födelsedag är om 18 dagar då han fyller 63 år. Hans namnsdag är om 344 dagar och hans nästa jubileum är när han fyller 70 år om 7 år och 18 dagar (en torsdag).

Namnet Bo är 'Nordiskt namn med bet. ’den bofaste’'.

Christer har 1 bolagsengagemang ( Jonsson, Christer ).

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Christer i Sverige Christer Gangstad i Västerås, Christer Johannesson i Halmstad och Christer Ulfbåge i Ljusterö.

Informationen om Christer kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Christer Jonsson