7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-06-29

Anna Charlotta Hägg

Årsinkomst: Kolla Charlottas lön anonymt

Personnummer: 19630718- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 62 år

Födelsedag: 18 juli 1963

Juridiskt kön: Kvinna

Namnsdag: 12 maj

Stjärntecken: Kräftan

Namnregistrering

Personnamn: Anna Charlotta Hägg

Förnamn: Anna Charlotta

Tilltalsnamn: Charlotta

Efternamn: Hägg

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 1991-12-16

Gatuadress: Gia 41

Postnummer: 824 92

Postort: Hudiksvall

Församling: Forsa-Högs församling (218411)

Kommun: Hudiksvall (2184)

Län: Gävleborg (21)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Charlotta

Charlotta Hägg är 62 år gammal och bor på Gia 41 i Hudiksvall. Hennes bostad är en villa på 124 kvm . Där har hon bott i 34 år och 195 dagar sedan hon flyttade in den 16 december 1991. Hon har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om Charlotta

Informationen om Charlotta kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Charlotta Hägg?

Vad tjänar Charlotta?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Charlottas
Kreditstatus?

Nyfiken på Charlottas Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Gia 41

Latitud: 61.792767   |   Longitud: 17.022363

Registrerat på adressen


Gia 41
824 92 Hudiksvall

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Charlotta kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Charlotta hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Charlottas bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Villa

Boarea: 124 kvm

Byggår: 1983

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Charlotta har inga bolagsengagemang


Mer om Charlotta


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

62 år (och 346 dagar)

Födelsedag

18 juli (en lördag om 19 dagar)

Födelsedatum

1963-07-18 (en torsdag för 22 992 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 70 år om 7 år och 19 dagar (en måndag)

Charlotta Hägg är 62 år gammal och bor på Gia 41 i Hudiksvall. Hennes bostad är en villa på 124 kvm . Där har hon bott i 34 år och 195 dagar sedan hon flyttade in den 16 december 1991. Hon har ingen särskild adress registrerad.

På postnummer 824 92, som är Charlottas bostadsområde, är medelinkomsten 400 099 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 2,44 %. Vill du se mer exakta uppgifter om inkomst och betalningsanmärkningar på adressen kan du köpa Ratsitkatalogen för Hudiksvall där Charlottas ingår. Charlottas lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 73.

Charlotta delar bostaden med Inge Ström, en 67 årig man. Han flyttade in den 30 april 2007 och har bott där totalt 19 år och 60 dagar. Charlotta är inte gift.

Charlotta har namnsdag om 317 dagar och nästa födelsedag inträffar om 19 dagar då hon fyller 63 år. Hennes nästa jubileum är när hon fyller 70 år om 7 år och 19 dagar (en måndag).

Namnet Charlotta är 'Franskt namn (Charlotte), femininform av Charlot (diminutiv av Charles [= Karl])'.

Charlotta har inga bolagsengagemang.

Det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Charlotta i Sverige Charlotta Edholm i Solna, Charlotta Bond i Vollsjö och Charlotta Åkerhielm i Stockholm.

Informationen om Charlotta kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Charlotta Hägg