7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-09

Jan Börje Östling

Årsinkomst: Kolla Jans lön anonymt

Personnummer: 19630804- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 62 år

Födelsedag: 4 augusti 1963

Juridiskt kön: Man

Namnsdag: 11 januari

Stjärntecken: Lejonet

Namnregistrering

Personnamn: Jan Börje Östling

Förnamn: Jan Börje

Tilltalsnamn: Jan

Efternamn: Östling

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 1997-04-26

Gatuadress: Frostgatan 142

Postnummer: 254 75

Postort: Ödåkra

Församling: Fleninge församling (128307)

Kommun: Helsingborg (1283)

Län: Skåne (12)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Jan

Jan Östling är en 62 årig man och bosatt på Frostgatan 142 i Ödåkra. Hans bostad är en villa på 180 kvm . Han flyttade in på adressen den 26 april 1997 och har sammanlagt bott där i 29 år och 74 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om Jan

Informationen om Jan kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Jan Östling?

Vad tjänar Jan?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Jans
Kreditstatus?

Nyfiken på Jans Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Frostgatan 142

Latitud: 56.104916   |   Longitud: 12.757230

Registrerat på adressen


Frostgatan 142
254 75 Ödåkra

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Jan kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Jan hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Jans bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Villa

Boarea: 180 kvm

Byggår: 1976

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Jan har inga bolagsengagemang


Mer om Jan


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

62 år (och 339 dagar)

Födelsedag

04 augusti (en tisdag om 26 dagar)

Födelsedatum

1963-08-04 (en söndag för 22 985 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 70 år om 7 år och 26 dagar (en torsdag)

Jan Östling är en 62 årig man och bosatt på Frostgatan 142 i Ödåkra. Hans bostad är en villa på 180 kvm . Han flyttade in på adressen den 26 april 1997 och har sammanlagt bott där i 29 år och 74 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad.

Medelinkomsten i Jans bostadsområde, på postnummer 254 75, är 386 473 kr per år och 3,92 % av personerna i området har betalningsanmärkningar. För att få se mer inkomstdata från området kan du köpa Ratsitkatalogen för Helsingborg där Jans ingår. Jans lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 262.

Förutom Jan bor också Cecilia Östling på adressen. Där har hon bott i 29 år och 74 dagar sedan hon först registrerades där den 26 april 1997. Jan är gift med Cecilia Östling .

Jans nästa födelsedag är om 26 dagar då han fyller 63 år. Hans namnsdag är om 186 dagar och hans nästa jubileum är när han fyller 70 år om 7 år och 26 dagar (en torsdag).

Namnet Jan är 'Tyskt namn, urspr. en lågtysk form av Johan'.

Jan har inga bolagsengagemang.

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Jan i Sverige Jan Rippe i Västra Frölunda, Jan Aronsson i Torslanda och Jan Andersson i Lidingö.

Informationen om Jan kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Jan Östling