7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-06-18
Erna Annicka Ulrika Fransson
Årsinkomst: Kolla Annickas lön anonymt
Personnummer: 19631107-
Ålder: 62 år
Födelsedag: 7 november 1963
Juridiskt kön: Kvinna
Namnsdag: 2 mars
Stjärntecken: Skorpionen
Namnregistrering
Personnamn: Erna Annicka Ulrika Fransson
Förnamn: Erna Annicka Ulrika
Tilltalsnamn: Annicka
Efternamn: Fransson
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Adressändring: 2007-04-01
Gatuadress: Kråkebo 20
Postnummer: 555 92
Postort: Jönköping
Församling: Barnarp-Ödestugu församling (068016)
Kommun: Jönköping (0680)
Län: Jönköping (06)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om Annicka
Annicka Fransson är 62 år gammal och bor på Kråkebo 20 i Jönköping. Hennes bostad är en villa på 91 kvm . Där har hon bott i 19 år och 78 dagar sedan hon flyttade in den 1 april 2007. Hon har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om Annicka
Informationen om Annicka kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Kråkebo 20
Registrerat på adressen
555 92 Jönköping
Telefonnummer
Uppgift saknas
Företag
Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.
Hundar på adressen | 4 st
Uppdaterad 2026-05-18. Vi uppdaterar hunduppgifter var tredje månad och visar endast hundar med chipnummer. Vid felaktig uppgift begär rättelse hos Jordbruksverket.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Annicka kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Annicka hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Annickas bostad
Fakta om bostaden
Ägandeform: Äganderätt
Bostadstyp: Villa
Boarea: 91 kvm
Byggår: 2007
Bolagsengagemang | 0 st
Annicka har inga bolagsengagemang
Mer om Annicka
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
62 år (och 223 dagar)
Födelsedag
07 november (en lördag om 142 dagar)
Födelsedatum
1963-11-07 (en torsdag för 22 869 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 70 år om 7 år och 142 dagar (en måndag)
Annicka Fransson är 62 år gammal och bor på Kråkebo 20 i Jönköping. Hennes bostad är en villa på 91 kvm . Där har hon bott i 19 år och 78 dagar sedan hon flyttade in den 1 april 2007. Hon har ingen särskild adress registrerad.
På postnummer 555 92, som är Annickas bostadsområde, är medelinkomsten 446 407 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 2,88 %. Vill du se mer exakta uppgifter om inkomst och betalningsanmärkningar på adressen kan du köpa Ratsitkatalogen för Jönköping där Annickas ingår. Annickas lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 153.
Annicka delar bostaden med Rickard Andersson, en 65 årig man. Han flyttade in den 1 april 2007 och har bott där totalt 19 år och 78 dagar. Det finns också 4 hundar i bostaden. Annicka är gift med Rickard Andersson .
Annicka har namnsdag om 257 dagar och nästa födelsedag inträffar om 142 dagar då hon fyller 63 år. Hennes nästa jubileum är när hon fyller 70 år om 7 år och 142 dagar (en måndag).
Namnet Erna är 'Kortform av Ernesta (femininbildning till Ernst)'.
Annicka har inga bolagsengagemang.
Det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Annicka i Sverige Annicka Nilsson i Hörby, Annicka Zeipel i Katrineholm och Annicka Öst i Borås.
Informationen om Annicka kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Vanliga frågor om Annicka Fransson
Var bor Annicka?
Hur gammal är Annicka?
Annicka Fransson är 62 år gammal och föddes den 7 november 1963. Hon fyller 63 år den 7 november.
Har Annicka några bolagsengagemang?
Annicka har inga registrerade bolagsengagemang.
Äger Annicka några fordon?
Är Annicka gift?
Annicka är gift med Rickard Andersson.
Vilket telefonnummer har Annicka?
Vi har inget telefonnummer registrerat för Annicka.
Vilket stjärntecken har Annicka?
Annicka har stjärntecknet Skorpionen.
I vilken kommun är Annicka folkbokförd?
Annicka Fransson är folkbokförd i Jönköping kommun.
Vilket län tillhör Annicka?
Annicka Fransson tillhör Jönköping.
Vilken församling tillhör Annicka?
Annicka Fransson tillhör Barnarp-Ödestugu församling.