7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-09-02

Karl Peter Adolfsson

Årsinkomst: Kolla Peters lön anonymt

Personnummer: 19631110- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 62 år

Födelsedag: 10 november 1963

Juridiskt kön: Man

Namnsdag: 29 juni

Stjärntecken: Skorpionen

Namnregistrering

Personnamn: Karl Peter Adolfsson

Förnamn: Karl Peter

Tilltalsnamn: Peter

Efternamn: Adolfsson

Mellannamn:

Folkbokföring

Adressändring: 2026-08-03

Gatuadress: Båtgatan 3

Postnummer: 671 33

Postort: Arvika

Distrikt: Arvika landsdistrikt

Församling: Arvika-Ny församling (178401)

Kommun: Arvika (1784)

Län: Värmland (17)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Peter

Peter Adolfsson är en man på 62 år som bor på Båtgatan 3 i Arvika. Peters bostad är en villa på 189 kvm . Där har han bott i 30 dagar sedan han flyttade in den 3 augusti 2026. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Peter

Informationen om Peter kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Peter Adolfsson?

Vad tjänar Peter?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Peters
Kreditstatus?

Nyfiken på Peters Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Båtgatan 3

Latitud: 59.642712   |   Longitud: 12.612684

Registrerat på adressen


Båtgatan 3
671 33 Arvika



Hundar på adressen | 1 st

Ras Chipnummer Kön Födelsedatum Ägare Ägarens lön
SCHÄFER Chipnummer DOLT - Bli validerad medlem för att se Kön
Födelsedatum 2013-12-07 (12 år) Ägare Anika Lindgren Ägarens lön Kolla lön direkt
DOLT - Bli validerad medlem för att se 2013-12-07 (12 år) Anika Lindgren Kolla lön direkt

Uppdaterad 2026-08-20. Vi uppdaterar hunduppgifter var tredje månad och visar endast hundar med chipnummer. Vid felaktig uppgift begär rättelse hos Jordbruksverket.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Peter kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Peter hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Peters bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Villa

Boarea: 189 kvm

Byggår: 1968

Illustration stad

Bolagsengagemang | 2 st

Företagsnamn Typ Status Befattning Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll Bokslut Omsättning (MSEK) Vinst (MSEK)
Infrastruktursupport i Värmland AB Typ Aktiebolag Status Aktiv
Befattning Styrelseledamot Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll 100% Bokslut 2025 Omsättning (MSEK) Vinst (MSEK)
Aktiebolag Aktiv
Styrelseledamot 100% 2025
Adolfsson, Peter Typ Aktiebolag Status Aktiv
Befattning Innehavare Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll 0 Bokslut Omsättning (MSEK) Vinst (MSEK)
Aktiebolag Aktiv
Innehavare 0

Mer om Peter


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

62 år (och 296 dagar)

Födelsedag

10 november (en tisdag om 69 dagar)

Födelsedatum

1963-11-10 (en söndag för 22 942 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 70 år om 7 år och 69 dagar (en torsdag)

Peter Adolfsson är en man på 62 år som bor på Båtgatan 3 i Arvika. Peters bostad är en villa på 189 kvm . Där har han bott i 30 dagar sedan han flyttade in den 3 augusti 2026. Han har inte någon särskild adress registrerad.

På Peters postnummer, 671 33, är medelinkomsten 328 315 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 6,54 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Peter och hans grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Arvika där Peter ingår. Peters lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 44.

Peter bor tillsammans med Anika Lindgren. Hon är en 64 årig kvinna som flyttade in den 3 augusti 2026 och har bott där totalt 30 dagar. På adressen finns en hund (som Peter inte är ägare till). Han är inte gift.

På Peters nästa födelsedag fyller han 63 år. Den inträffar om 69 dagar. Hans nästa jubileum är när han fyller 70 år om 7 år och 69 dagar (en torsdag), och vill du gratulera honom på hans namnsdag infaller den om 300 dagar.

Namnet Peter är 'Svensk form av Petrus (se Per)'.

Peter har 2 bolagsengagemang ( Infrastruktursupport i Värmland AB och Adolfsson, Peter ).

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Peter i Sverige Peter Jöback i Stockholm, Peter Carlborg i Göteborg och Peter Kroghöj-Kondrup i Stockholm.

Informationen om Peter kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Peter Adolfsson