7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-08

Bo Sune Lindsmyr

Årsinkomst: Kolla Bos lön anonymt

Personnummer: 19631129- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 62 år

Födelsedag: 29 november 1963

Juridiskt kön: Man

Namnsdag: 5 juni

Stjärntecken: Skytten

Namnregistrering

Personnamn: Bo Sune Lindsmyr

Förnamn: Bo Sune

Tilltalsnamn: Bo

Efternamn: Lindsmyr

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 1989-11-07

Gatuadress: Gålsjö 347

Postnummer: 694 97

Postort: Rönneshytta

Församling: Lerbäcks församling (188203)

Kommun: Askersund (1882)

Län: Örebro (18)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Bo

Bo Lindsmyr är en man på 62 år som bor på Gålsjö 347 i Rönneshytta. Bos bostad är en villa på 195 kvm . Där har han bott i 36 år och 243 dagar sedan han flyttade in den 7 november 1989. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Bo

Informationen om Bo kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Bo Lindsmyr?

Vad tjänar Bo?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Bos
Kreditstatus?

Nyfiken på Bos Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Gålsjö 347

Latitud: 58.927086   |   Longitud: 15.089447

Registrerat på adressen


Gålsjö 347
694 97 Rönneshytta

Företag på adressen | 2 st



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Bo kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Bo hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Bos bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Villa

Boarea: 195 kvm

Byggår: 1914

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Bo har inga bolagsengagemang


Mer om Bo


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

62 år (och 221 dagar)

Födelsedag

29 november (en söndag om 144 dagar)

Födelsedatum

1963-11-29 (en fredag för 22 867 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 70 år om 7 år och 144 dagar (en tisdag)

Bo Lindsmyr är en man på 62 år som bor på Gålsjö 347 i Rönneshytta. Bos bostad är en villa på 195 kvm . Där har han bott i 36 år och 243 dagar sedan han flyttade in den 7 november 1989. Han har inte någon särskild adress registrerad.

På Bos postnummer, 694 97, är medelinkomsten 396 632 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 3,81 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Bo och hans grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Askersund där Bo ingår. Bos lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 18.

Bo bor tillsammans med Ingela Lindsmyr. Hon är en 58 årig kvinna som flyttade in den 7 november 1989 och har bott där totalt 36 år och 243 dagar. Han är gift med Ingela Lindsmyr .

På Bos nästa födelsedag fyller han 63 år. Den inträffar om 144 dagar. Hans nästa jubileum är när han fyller 70 år om 7 år och 144 dagar (en tisdag), och vill du gratulera honom på hans namnsdag infaller den om 332 dagar.

Namnet Bo är 'Nordiskt namn med bet. ’den bofaste’'.

Bo har inga bolagsengagemang.

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Bo i Sverige Bo Nilsson i Onslunda, Bo Sahlin i Hultsfred och Bo Ahlén i Simrishamn.

Informationen om Bo kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Bo Lindsmyr