7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-06-17

Maria Elisabeth Wennström

Årsinkomst: Kolla Marias lön anonymt

Personnummer: 19631209- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 62 år

Födelsedag: 9 december 1963

Juridiskt kön: Kvinna

Namnsdag: 28 februari

Stjärntecken: Skytten

Namnregistrering

Personnamn: Maria Elisabeth Wennström

Förnamn: Maria Elisabeth

Tilltalsnamn: Maria

Efternamn: Wennström

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 1988-05-10

Gatuadress: Timmershult 4

Postnummer: 312 52

Postort: Knäred

Distrikt: Ysby

Församling: Ränneslöv-Ysby församling (138107)

Kommun: Laholm (1381)

Län: Halland (13)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Maria

Maria Wennström är en kvinna på 62 år som bor på Timmershult 4 i Knäred. Marias bostad är en villa på 160 kvm . Där har hon bott i 38 år och 38 dagar sedan hon flyttade in den 10 maj 1988. Hon har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Maria

Informationen om Maria kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Maria Wennström?

Vad tjänar Maria?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Marias
Kreditstatus?

Nyfiken på Marias Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Timmershult 4

Latitud: 56.507546   |   Longitud: 13.253288

Registrerat på adressen


Timmershult 4
312 52 Knäred

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Maria kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Maria hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Marias bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Villa

Boarea: 160 kvm

Byggår: 1978

Illustration stad

Bolagsengagemang | 3 st

Företagsnamn Typ Status Befattning Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll Bokslut Omsättning (MSEK) Vinst (MSEK)
Wennströms Montage AB Typ Aktiebolag Status Aktiv
Befattning Styrelsesuppleant Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll 0 Bokslut 2025 Omsättning (MSEK) 2,3 Vinst (MSEK) 0
Aktiebolag Aktiv
Styrelsesuppleant 0 2025 2,3 0
Lagaholm Holding AB Typ Aktiebolag Status Aktiv
Befattning Styrelsesuppleant Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll 0 Bokslut 2024 Omsättning (MSEK) 4,6 Vinst (MSEK) 0
Aktiebolag Aktiv
Styrelsesuppleant 0 2024 4,6 0
Wennström, Maria Typ Aktiebolag Status Aktiv
Befattning Innehavare Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll 0 Bokslut Omsättning (MSEK) Vinst (MSEK)
Aktiebolag Aktiv
Innehavare 0

Mer om Maria


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

62 år (och 190 dagar)

Födelsedag

09 december (en onsdag om 175 dagar)

Födelsedatum

1963-12-09 (en måndag för 22 836 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 70 år om 7 år och 175 dagar (en fredag)

Maria Wennström är en kvinna på 62 år som bor på Timmershult 4 i Knäred. Marias bostad är en villa på 160 kvm . Där har hon bott i 38 år och 38 dagar sedan hon flyttade in den 10 maj 1988. Hon har inte någon särskild adress registrerad.

På Marias postnummer, 312 52, är medelinkomsten 404 561 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 5,26 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Maria och hennes grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Laholm där Maria ingår. Marias lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 37.

Maria bor tillsammans med Hans-Krister Wennström. Han är en 67 årig man som flyttade in den 10 maj 1988 och har bott där totalt 38 år och 38 dagar. Hon är gift med Hans-Krister Wennström .

På Marias nästa födelsedag fyller hon 63 år. Den inträffar om 175 dagar. Hennes nästa jubileum är när hon fyller 70 år om 7 år och 175 dagar (en fredag), och vill du gratulera henne på hennes namnsdag infaller den om 256 dagar.

Namnet Maria är 'Bibliskt namn, eg. grekisk form av det arameiska namnet Mariam (= Mirjam) med omtvistad bet'.

Maria har 3 bolagsengagemang ( Wennströms Montage AB , Lagaholm Holding AB och Wennström, Maria ).

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Maria i Sverige Maria Forsblom i Ekerö, Maria Kihlstedt i Falkenberg och Maria Persdotter i Motala.

Informationen om Maria kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Maria Wennström