7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-05

Bassam Samir El Zein

Årsinkomst: Kolla Bassams lön anonymt

Personnummer: 19631212- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 62 år

Födelsedag: 12 december 1963

Juridiskt kön: Man

Stjärntecken: Skytten

Namnregistrering

Personnamn: Bassam Samir El Zein

Förnamn: Bassam Samir

Tilltalsnamn: Bassam

Efternamn: El Zein

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2022-08-01

Gatuadress: Kongahällagatan 80 B lgh 1501

Våning & dörr: 5 våningen, dörr 1 från vänster

Postnummer: 442 38

Postort: Kungälv

Distrikt: Kungälv

Församling: Kungälv-Ytterby församling (148201)

Kommun: Kungälv (1482)

Län: Västra Götaland (14)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Bassam

Bassam El Zein är 62 år och bosatt på Kongahällagatan 80 B lgh 1501 i Kungälv. Han bor i en lägenhet med 3 rum på 83 kvm . Där har han bott i 3 år och 338 dagar sedan han flyttade in den 1 augusti 2022. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Bassam

Informationen om Bassam kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Bassam El Zein?

Vad tjänar Bassam?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Bassams
Kreditstatus?

Nyfiken på Bassams Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Kongahällagatan 80 B lgh 1501

Latitud: 57.869855   |   Longitud: 11.955914

Registrerat på adressen


Kongahällagatan 80 B lgh 1501
442 38 Kungälv

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Bassam kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Bassam hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Bassams bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Hyresrätt

Bostadstyp: Lägenhet

Antal rum: 3

Kökstyp: Standard kök

Boarea: 83 kvm

Bostadskategori: Vanlig bostadslägenhet

Byggår: 1969

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Bassam har inga bolagsengagemang


Mer om Bassam


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

62 år (och 205 dagar)

Födelsedag

12 december (en lördag om 160 dagar)

Födelsedatum

1963-12-12 (en torsdag för 22 851 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 70 år om 7 år och 160 dagar (en måndag)

Bassam El Zein är 62 år och bosatt på Kongahällagatan 80 B lgh 1501 i Kungälv. Han bor i en lägenhet med 3 rum på 83 kvm . Där har han bott i 3 år och 338 dagar sedan han flyttade in den 1 augusti 2022. Han har inte någon särskild adress registrerad.

I området som han bor just nu, på postnummer 442 38, är medelinkomsten 280 988 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 7,12 %. Här kan du köpa Ratsitkatalogen för Kungälv där Bassam ingår. Bassams lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 34.

Bassam bor tillsammans med Marthalyn San Pablo El Zein. Hon har bott på Kongahällagatan 80 B lgh 1501 i totalt 3 år och 294 dagar sedan hon först registrerades på adressen den 14 september 2022. Han är gift med Marthalyn San Pablo El Zein .

Bassam fyller 63 år om 160 dagar och har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 180 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Hans nästa jubileum sker när han fyller 70 år om 7 år och 160 dagar (en måndag).

Bassam har inga bolagsengagemang.

Det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Bassam i Sverige Bassam Gergi i Örebro, Bassam Abdallah i Huddinge och Bassam Mikha i Nynäshamn.

Informationen om Bassam kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Bassam El Zein