7 645 358 deklarationer är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2025-06-13
Nils Joakim Simonsson
Årsinkomst: Kolla Joakims lön anonymt
Personnummer: 19631219-
Ålder: 61 år
Födelsedag: 19 december 1963
Juridiskt kön: Man
Namnsdag: 20 mars
Stjärntecken: Skytten
Namnregistrering
Personnamn: Nils Joakim Simonsson
Förnamn: Nils Joakim
Tilltalsnamn: Joakim
Efternamn: Simonsson
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Adressändring: 2024-07-04
Gatuadress: Sjötorgsvägen 8 lgh 1101
Våning & dörr: 1 våningen, dörr 1 från vänster
Postnummer: 383 30
Postort: Mönsterås
Distrikt: Mönsterås
Församling: Mönsterås församling (086101)
Kommun: Mönsterås (0861)
Län: Kalmar (08)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om Joakim
Nils Joakim Simonsson är en man på 61 år som bor på Sjötorgsvägen 8 lgh 1101 i Mönsterås. Joakims bostad är en lägenhet med 2 rum på 68 kvm. Där har han bott i 344 dagar sedan han flyttade in den 4 juli 2024. Joakim har bytt... Läs mer om Joakim
Informationen om Joakim kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Sjötorgsvägen 8 lgh 1101
Registrerat på adressen
383 30 Mönsterås
Personer
Företag på adressen | 1 st
Företagsnamn | Status | Ansvarig | Lön |
---|---|---|---|
Ansvarig Emma Catarina Nyberg (Innehavare) Lön Kolla lön direkt |
Aktiv | Emma Catarina Nyberg (Innehavare) | Kolla lön direkt |
Hundar på adressen | 2 st
Ras | Chipnummer | Kön | Födelsedatum | Ägare | Ägarens lön |
---|---|---|---|---|---|
Födelsedatum 2022-01-20 (3 år) Ägare Catarina Nyberg Ägarens lön Kolla lön direkt |
DOLT - Bli validerad medlem för att se | 2022-01-20 (3 år) | Catarina Nyberg | Kolla lön direkt | |
Födelsedatum 2013-02-11 (12 år) Ägare Catarina Nyberg Ägarens lön Kolla lön direkt |
DOLT - Bli validerad medlem för att se | 2013-02-11 (12 år) | Catarina Nyberg | Kolla lön direkt |
Uppdaterad 2025-05-19. Vi uppdaterar hunduppgifter var tredje månad och visar endast hundar med chipnummer. Vid felaktig uppgift begär rättelse hos Jordbruksverket.
Bolagsengagemang | 0 st
Joakim har inga bolagsengagemang
Mer om Joakim
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
61 år (och 176 dagar)
Födelsedag
19 december (en fredag om 189 dagar)
Födelsedatum
1963-12-19 (en torsdag för 22 457 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 70 år om 8 år och 189 dagar (en måndag)
Nils Joakim Simonsson är en man på 61 år som bor på Sjötorgsvägen 8 lgh 1101 i Mönsterås. Joakims bostad är en lägenhet med 2 rum på 68 kvm. Där har han bott i 344 dagar sedan han flyttade in den 4 juli 2024. Joakim har bytt adress 2 gånger de senaste 10 åren. Han har inte någon särskild adress registrerad.
På Joakims postnummer, 383 30, är medelinkomsten 290 974 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 11,38%. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Joakim och hans grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Mönsterås där Joakim ingår. Joakims lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 14.
Joakim bor tillsammans med 2 personer: Catarina Nyberg, Ellen Nyberg. De har också 2 hundar i bostaden. Joakim är inte gift.
På Joakims nästa födelsedag fyller han 62 år. Det inträffar om 189 dagar. Hans nästa jubileum är när han fyller 70 år om 8 år och 189 dagar (en måndag), och vill du gratulera honom på hans namnsdag infaller den om 280 dagar.
Namnet Joakim är 'hebreiskt namn med bet. ’Gud skall upprätta’'.
Joakim har inga bolagsengagemang. På hans adress finns ett bolag registrerat (Nyberg, Catarina).
De tre mest eftersökta Joakim i Sverige det senaste kvartalet är Joakim Medin i Stockholm, Joakim Lundell i Norrköping och Joakim Berg i Stockholm.
Informationen om Joakim kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.