7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-07-05
Yngve Roger Andersson
Årsinkomst: Kolla Rogers lön anonymt
Personnummer: 19640107-
Ålder: 62 år
Födelsedag: 7 januari 1964
Juridiskt kön: Man
Namnsdag: 2 juni
Stjärntecken: Stenbocken
Namnregistrering
Personnamn: Yngve Roger Andersson
Förnamn: Yngve Roger
Tilltalsnamn: Roger
Efternamn: Andersson
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Adressändring: 2018-11-15
Gatuadress: Bävervägen 54 D
Postnummer: 612 45
Postort: Finspång
Distrikt: Risinge
Församling: Finspångs församling (056201)
Kommun: Finspång (0562)
Län: Östergötland (05)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om Roger
Roger Andersson är 62 år gammal och bor på Bävervägen 54 D i Finspång. Hans bostad är ett radhus på 114 kvm . Där har han bott i 7 år och 232 dagar sedan han flyttade in den 15 november 2018. Han har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om Roger
Informationen om Roger kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Bävervägen 54 D
Registrerat på adressen
612 45 Finspång
Telefonnummer
Företag
Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.
Hundar på adressen
Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Roger kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Roger hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Rogers bostad
Fakta om bostaden
Ägandeform: Tomträtt
Bostadstyp: Radhus
Boarea: 114 kvm
Byggår: 1972
Bolagsengagemang | 0 st
Roger har inga bolagsengagemang
Mer om Roger
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
62 år (och 179 dagar)
Födelsedag
07 januari (en torsdag om 186 dagar)
Födelsedatum
1964-01-07 (en tisdag för 22 825 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 70 år om 7 år och 186 dagar (en lördag)
Roger Andersson är 62 år gammal och bor på Bävervägen 54 D i Finspång. Hans bostad är ett radhus på 114 kvm . Där har han bott i 7 år och 232 dagar sedan han flyttade in den 15 november 2018. Han har ingen särskild adress registrerad.
På postnummer 612 45, som är Rogers bostadsområde, är medelinkomsten 295 776 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 8,86 %. Vill du se mer exakta uppgifter om inkomst och betalningsanmärkningar på adressen kan du köpa Ratsitkatalogen för Finspång där Rogers ingår. Rogers lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 36.
Roger delar bostaden med Eva Axelsson, en 65 årig kvinna. Hon flyttade in den 31 oktober 2005 och har bott där totalt 20 år och 247 dagar. Roger är gift med Eva Axelsson .
Roger har namnsdag om 332 dagar och nästa födelsedag inträffar om 186 dagar då han fyller 63 år. Hans nästa jubileum är när han fyller 70 år om 7 år och 186 dagar (en lördag).
Namnet Roger är 'Engelskt namn, motsvarande ett nordiskt namn sammansatt av ord med bet. ’ära’ och ’spjut’'.
Roger har inga bolagsengagemang.
Det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Roger i Sverige Roger Nordin Elgh i Stockholm, Roger Wilson i Stockholm och Roger Ljung i Malmö.
Informationen om Roger kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Vanliga frågor om Roger Andersson
Var bor Roger?
Hur gammal är Roger?
Roger Andersson är 62 år gammal och föddes den 7 januari 1964. Han fyller 63 år den 7 januari.
Har Roger några bolagsengagemang?
Roger har inga registrerade bolagsengagemang.
Äger Roger några fordon?
Är Roger gift?
Roger är gift med Eva Axelsson.
Vilket telefonnummer har Roger?
Vi har inget telefonnummer registrerat för Roger.
Vilket stjärntecken har Roger?
Roger har stjärntecknet Stenbocken.
I vilken kommun är Roger folkbokförd?
Roger Andersson är folkbokförd i Finspång kommun.
Vilket län tillhör Roger?
Roger Andersson tillhör Östergötland.
Vilken församling tillhör Roger?
Roger Andersson tillhör Finspångs församling.