7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-06-25

Detlef Uwe Deninger

Årsinkomst: Kolla Detlefs lön anonymt

Personnummer: 19640109- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 62 år

Födelsedag: 9 januari 1964

Juridiskt kön: Man

Stjärntecken: Stenbocken

Namnregistrering

Personnamn: Detlef Uwe Deninger

Förnamn: Detlef Uwe

Tilltalsnamn: Detlef

Efternamn: Deninger

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 1997-05-31

Gatuadress: Västra Särövägen 112

Postnummer: 429 43

Postort: Särö

Distrikt: Släp

Församling: Släps församling (138405)

Kommun: Kungsbacka (1384)

Län: Halland (13)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Detlef

Detlef Deninger är en man på 62 år som bor på Västra Särövägen 112 i Särö. Detlefs bostad är en villa på 164 kvm . Där har han bott i 29 år och 25 dagar sedan han flyttade in den 31 maj 1997. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Detlef

Informationen om Detlef kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Detlef Deninger?

Vad tjänar Detlef?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Detlefs
Kreditstatus?

Nyfiken på Detlefs Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Västra Särövägen 112

Latitud: 57.507822   |   Longitud: 11.942424

Registrerat på adressen


Västra Särövägen 112
429 43 Särö

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Detlef kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Detlef hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Detlefs bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Villa

Boarea: 164 kvm

Byggår: 1984

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Detlef har inga bolagsengagemang


Mer om Detlef


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

62 år (och 167 dagar)

Födelsedag

09 januari (en lördag om 198 dagar)

Födelsedatum

1964-01-09 (en torsdag för 22 813 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 70 år om 7 år och 198 dagar (en måndag)

Detlef Deninger är en man på 62 år som bor på Västra Särövägen 112 i Särö. Detlefs bostad är en villa på 164 kvm . Där har han bott i 29 år och 25 dagar sedan han flyttade in den 31 maj 1997. Han har inte någon särskild adress registrerad.

På Detlefs postnummer, 429 43, är medelinkomsten 1 540 449 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 2,85 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Detlef och hans grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Kungsbacka där Detlef ingår. Detlefs lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 35.

Detlef bor tillsammans med Ann-Christin Avehall Deninger. Hon är en 59 årig kvinna. Han är gift med Ann-Christin Avehall Deninger .

På Detlefs nästa födelsedag fyller han 63 år. Den inträffar om 198 dagar. Hans nästa jubileum är när han fyller 70 år om 7 år och 198 dagar (en måndag). Han har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 190 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn.

Detlef har inga bolagsengagemang.

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Detlef i Sverige Detlef Peine i Tjörnarp, Detlef Imhäuser i Ystad och Detlef Larsson i Jönköping.

Informationen om Detlef kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Detlef Deninger