7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-07-29
Göran Robert Bergin
Årsinkomst: Kolla Göran Roberts lön anonymt
Personnummer: 19640115-
Ålder: 62 år
Födelsedag: 15 januari 1964
Juridiskt kön: Man
Namnsdag: 23 april
Stjärntecken: Stenbocken
Namnregistrering
Personnamn: Göran Robert Bergin
Förnamn: Göran Robert
Tilltalsnamn: Finns ej registrerat
Efternamn: Bergin
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Gatuadress: Lomvägen 6 A
Postnummer: 656 71
Postort: Skattkärr
Församling: Väse-Fågelviks församling (178003)
Kommun: Karlstad (1780)
Län: Värmland (17)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om
Göran Robert Bergin är en 62 årig man bosatt i Karlstad kommun. Han bor i en villa på 174 kvm . Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om
Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Lomvägen 6 A
Registrerat på adressen
656 71 Skattkärr
Telefonnummer
Uppgift saknas
Företag
Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.
Hundar på adressen
Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Göran Robert kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Göran Robert hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Göran Roberts bostad
Fakta om bostaden
Ägandeform: Äganderätt
Bostadstyp: Villa
Boarea: 174 kvm
Byggår: 1974
Bolagsengagemang | 0 st
Göran Robert har inga bolagsengagemang
Mer om Göran Robert
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
62 år (och 195 dagar)
Födelsedag
15 januari (en fredag om 170 dagar)
Födelsedatum
1964-01-15 (en onsdag för 22 841 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 70 år om 7 år och 170 dagar (en söndag)
Göran Robert Bergin är en 62 årig man bosatt i Karlstad kommun. Han bor i en villa på 174 kvm . Han har inte någon särskild adress registrerad.
I Göran Roberts bostadsområde, på postnummer 656 71, har 3,01 % av personerna betalningsanmärkningar och medelinkomsten beräknas vara 396 569 kr per år. Vill du se mer exakta uppgifter om inkomst och betalningsanmärkningar på adressen kan du köpa Ratsitkatalogen för Karlstad där Göran Roberts ingår. Göran Roberts lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 210.
Göran Robert bor tillsammans med en 60 årig kvinna vid namn Anna-Karin Bergin. Hon registrerades på adressen den 4 juni 1997, och har bott där totalt 29 år och 55 dagar. Han är gift med Anna-Karin Bergin .
Vill du fira Göran Roberts födelsedag ska du gratulera honom om 170 dagar då han fyller 63 år. Andra tillfällen att fira är hans namnsdag som inträffar om 268 dagar och hans nästa jubileum när han fyller 70 år om 7 år och 170 dagar (en söndag).
Namnet Göran är 'Yngre form av Örjan'.
Göran Robert har inga bolagsengagemang.
De tre mest eftersökta Göran Robert i Sverige det senaste kvartalet är Göran Lindström i Vessigebro, Robert Gustafsson i Hägersten och Robert Mattsson i Skärhamn.
Informationen om Göran Robert kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Vanliga frågor om Göran Robert Bergin
Var bor Göran Robert?
Hur gammal är Göran Robert?
Göran Robert Bergin är 62 år gammal och föddes den 15 januari 1964. Han fyller 63 år den 15 januari.
Har Göran Robert några bolagsengagemang?
Göran Robert har inga registrerade bolagsengagemang.
Äger Göran Robert några fordon?
Är Göran Robert gift?
Göran Robert är gift med Anna-Karin Bergin.
Vilket telefonnummer har Göran Robert?
Vi har inget telefonnummer registrerat för Göran Robert.
Vilket stjärntecken har Göran Robert?
Göran Robert har stjärntecknet Stenbocken.
I vilken kommun är Göran Robert folkbokförd?
Göran Robert Bergin är folkbokförd i Karlstad kommun.
Vilket län tillhör Göran Robert?
Göran Robert Bergin tillhör Värmland.
Vilken församling tillhör Göran Robert?
Göran Robert Bergin tillhör Väse-Fågelviks församling.