7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-03

Anna Lena Augustdotter Hultin

Årsinkomst: Kolla Anna Lenas lön anonymt

Personnummer: 19640124- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 62 år

Födelsedag: 24 januari 1964

Juridiskt kön: Kvinna

Namnsdag: 9 december

Stjärntecken: Vattumannen

Namnregistrering

Personnamn: Anna Lena Augustdotter Hultin

Förnamn: Anna Lena Augustdotter

Tilltalsnamn: Anna Lena

Efternamn: Hultin

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2018-11-09

Gatuadress: Bodalsvägen 7 lgh 1002

Våning & dörr: Entréplan, dörr 2 från vänster

Postnummer: 181 36

Postort: Lidingö

Distrikt: Lidingö

Församling: Lidingö församling (018601)

Kommun: Lidingö (0186)

Län: Stockholm (01)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Anna Lena

Anna Lena Hultin är en 62 årig kvinna och bosatt på Bodalsvägen 7 lgh 1002 i Lidingö. Hennes bostad är en lägenhet med 2 rum på 55 kvm . Hon flyttade in på adressen den 9 november 2018 och har sammanlagt bott där i 7 år och 236 dagar. Hon har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om Anna Lena

Informationen om Anna Lena kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Anna Lena Hultin?

Vad tjänar Anna Lena?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Anna Lenas
Kreditstatus?

Nyfiken på Anna Lenas Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Bodalsvägen 7 lgh 1002

Latitud: 59.354928   |   Longitud: 18.135067

Registrerat på adressen


Bodalsvägen 7 lgh 1002
181 36 Lidingö

Telefonnummer

Uppgift saknas


Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Anna Lena kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Anna Lena hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Anna Lenas bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Bostadsrätt

Bostadstyp: Lägenhet

Antal rum: 2

Kökstyp: Standard kök

Boarea: 55 kvm

Bostadskategori: Vanlig bostadslägenhet

Byggår: 1954

Illustration stad

Bolagsengagemang | 1 st

Företagsnamn Typ Status Befattning Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll Bokslut Omsättning (MSEK) Vinst (MSEK)
Bostadsrättsföreningen Regattan 2 Typ Aktiebolag Status Aktiv
Befattning Styrelsesuppleant Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll 0 Bokslut Omsättning (MSEK) Vinst (MSEK)
Aktiebolag Aktiv
Styrelsesuppleant 0

Mer om Anna Lena


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

62 år (och 160 dagar)

Födelsedag

24 januari (en söndag om 205 dagar)

Födelsedatum

1964-01-24 (en fredag för 22 806 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 70 år om 7 år och 205 dagar (en tisdag)

Anna Lena Hultin är en 62 årig kvinna och bosatt på Bodalsvägen 7 lgh 1002 i Lidingö. Hennes bostad är en lägenhet med 2 rum på 55 kvm . Hon flyttade in på adressen den 9 november 2018 och har sammanlagt bott där i 7 år och 236 dagar. Hon har ingen särskild adress registrerad.

Medelinkomsten i Anna Lenas bostadsområde, på postnummer 181 36, är 426 556 kr per år och 6,70 % av personerna i området har betalningsanmärkningar. För att få se mer inkomstdata från området kan du köpa Ratsitkatalogen för Lidingö där Anna Lenas ingår. Anna Lenas lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 31.

Anna Lena bor ensam (det finns ingen annan person över 15 år registrerad på adressen). Anna Lena är inte gift.

Anna Lenas nästa födelsedag är om 205 dagar då hon fyller 63 år. Hennes namnsdag är om 159 dagar och hennes nästa jubileum är när hon fyller 70 år om 7 år och 205 dagar (en tisdag).

Namnet Anna är 'Hebreiskt namn, möjl. samma namn som Hanna'.

Anna Lena har 1 bolagsengagemang ( Bostadsrättsföreningen Regattan 2 ).

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Anna Lena i Sverige Anna Björk i Enviken, Lena Killgren Jonsson i Falun och Lena Ranehag i Kungshamn.

Informationen om Anna Lena kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Anna Lena Hultin