7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-06-27

Carl Fredrik Forssman

Årsinkomst: Kolla Carl Fredriks lön anonymt

Personnummer: 19640214- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 62 år

Födelsedag: 14 februari 1964

Juridiskt kön: Man

Namnsdag: 18 juli

Stjärntecken: Vattumannen

Namnregistrering

Personnamn: Carl Fredrik Forssman

Förnamn: Carl Fredrik

Tilltalsnamn: Finns ej registrerat

Efternamn: Forssman

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2019-07-04

Gatuadress: Lotshusgatan 8 lgh 1402

Våning & dörr: 4 våningen, dörr 2 från vänster

Postnummer: 216 41

Postort: Limhamn

Distrikt: Limhamn

Församling: Limhamns församling (128007)

Kommun: Malmö (1280)

Län: Skåne (12)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om

Carl Fredrik Forssman är en 62 årig man och bosatt på Lotshusgatan 8 lgh 1402 i Limhamn. Hans bostad är en lägenhet med 4 rum på 133 kvm . Han flyttade in på adressen den 4 juli 2019 och har sammanlagt bott där i 6 år och 358 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om

Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Carl Fredrik Forssman?

Vad tjänar Carl Fredrik?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Carl Fredriks
Kreditstatus?

Nyfiken på Carl Fredriks Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Lotshusgatan 8 lgh 1402

Latitud: 55.590509   |   Longitud: 12.921527

Registrerat på adressen


Lotshusgatan 8 lgh 1402
216 41 Limhamn

Företag på adressen | 1 st

Företagsnamn Status Ansvarig Lön
Klintberg, Anders Status Aktiv
Ansvarig Bo Anders Klintberg (Innehavare) Lön Kolla lön direkt
Aktiv Bo Anders Klintberg (Innehavare) Kolla lön direkt


Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Carl Fredrik kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Carl Fredrik hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Carl Fredriks bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Bostadsrätt

Bostadstyp: Lägenhet

Antal rum: 4

Kökstyp: Standard kök

Boarea: 133 kvm

Bostadskategori: Vanlig bostadslägenhet

Illustration stad

Bolagsengagemang | 1 st

Företagsnamn Typ Status Befattning Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll Bokslut Omsättning (MSEK) Vinst (MSEK)
Riksbyggen Bostadsrättsförening Aqua på Ön Typ Aktiebolag Status Aktiv
Befattning Styrelseledamot, Ordförande Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll 0 Bokslut Omsättning (MSEK) Vinst (MSEK)
Aktiebolag Aktiv
Styrelseledamot, Ordförande 0

Mer om Carl Fredrik


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

62 år (och 133 dagar)

Födelsedag

14 februari (en söndag om 232 dagar)

Födelsedatum

1964-02-14 (en fredag för 22 779 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 70 år om 7 år och 232 dagar (en tisdag)

Carl Fredrik Forssman är en 62 årig man och bosatt på Lotshusgatan 8 lgh 1402 i Limhamn. Hans bostad är en lägenhet med 4 rum på 133 kvm . Han flyttade in på adressen den 4 juli 2019 och har sammanlagt bott där i 6 år och 358 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad.

Medelinkomsten i Carl Fredriks bostadsområde, på postnummer 216 41, är 487 698 kr per år och 1,71 % av personerna i området har betalningsanmärkningar. För att få se mer inkomstdata från området kan du köpa Ratsitkatalogen för Malmö där Carl Fredriks ingår. Carl Fredriks lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 186.

Förutom Carl Fredrik bor också Anders Klintberg på adressen. Där har han bott i 6 år och 353 dagar sedan han först registrerades där den 9 juli 2019. Carl Fredrik är gift med Anders Klintberg .

Carl Fredriks nästa födelsedag är om 232 dagar då han fyller 63 år. Hans namnsdag är om 21 dagar och hans nästa jubileum är när han fyller 70 år om 7 år och 232 dagar (en tisdag).

Namnet Fredrik är 'Tyskt (germanskt) namn, sammansatt av ord med bet. ’fred’ och ’härskare’'.

Carl Fredrik har 1 bolagsengagemang ( Riksbyggen Bostadsrättsförening Aqua på Ön ).

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Carl Fredrik i Sverige Carl Bennet i Västra Frölunda, Carl Silfverschiöld i Sollebrunn och Carl Tuleus i Stockholm.

Informationen om Carl Fredrik kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Carl Fredrik Forssman