7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-07-16
Didrik Claesson
Årsinkomst: Kolla Didriks lön anonymt
Personnummer: 19640323-
Ålder: 62 år
Födelsedag: 23 mars 1964
Juridiskt kön: Man
Stjärntecken: Väduren
Namnregistrering
Personnamn: Didrik Claesson
Förnamn: Didrik
Tilltalsnamn: Didrik
Efternamn: Claesson
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Adressändring: 2005-08-15
Gatuadress: Tvedöravägen 1
Postnummer: 247 45
Postort: Torna-Hällestad
Församling: Dalby församling (128116)
Kommun: Lund (1281)
Län: Skåne (12)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om Didrik
Didrik Claesson är en 62 årig man och bosatt på Tvedöravägen 1 i Torna-Hällestad. Hans bostad är en villa på 67 kvm . Han flyttade in på adressen den 15 augusti 2005 och har sammanlagt bott där i 20 år och 335 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om Didrik
Informationen om Didrik kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Tvedöravägen 1
Registrerat på adressen
247 45 Torna-Hällestad
Personer
Telefonnummer
Uppgift saknas
Företag
Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.
Hundar på adressen
Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Didrik kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Didrik hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Didriks bostad
Fakta om bostaden
Ägandeform: Äganderätt
Bostadstyp: Villa
Boarea: 67 kvm
Byggår: 1920
Bolagsengagemang | 0 st
Didrik har inga bolagsengagemang
Mer om Didrik
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
62 år (och 115 dagar)
Födelsedag
23 mars (en tisdag om 250 dagar)
Födelsedatum
1964-03-23 (en måndag för 22 760 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 70 år om 7 år och 250 dagar (en torsdag)
Didrik Claesson är en 62 årig man och bosatt på Tvedöravägen 1 i Torna-Hällestad. Hans bostad är en villa på 67 kvm . Han flyttade in på adressen den 15 augusti 2005 och har sammanlagt bott där i 20 år och 335 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad.
Medelinkomsten i Didriks bostadsområde, på postnummer 247 45, är 637 284 kr per år och 1,85 % av personerna i området har betalningsanmärkningar. För att få se mer inkomstdata från området kan du köpa Ratsitkatalogen för Lund där Didriks ingår. Didriks lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 257.
Didrik bor ensam (det finns ingen annan person över 15 år registrerad på adressen). Didrik är inte gift.
Didriks nästa födelsedag är om 250 dagar då han fyller 63 år. Han har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 169 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Hans nästa jubileum är när han fyller 70 år om 7 år och 250 dagar (en torsdag).
Didrik har inga bolagsengagemang.
Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Didrik i Sverige Didrik Vanhoenacker i Solna, Didrik Gammelby i Vällingby och Didrik Fernquist i Stockholm.
Informationen om Didrik kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Vanliga frågor om Didrik Claesson
Var bor Didrik?
Hur gammal är Didrik?
Didrik Claesson är 62 år gammal och föddes den 23 mars 1964. Han fyller 63 år den 23 mars.
Har Didrik några bolagsengagemang?
Didrik har inga registrerade bolagsengagemang.
Äger Didrik några fordon?
Är Didrik gift?
Didrik är inte gift.
Vilket telefonnummer har Didrik?
Vi har inget telefonnummer registrerat för Didrik.
Vilket stjärntecken har Didrik?
Didrik har stjärntecknet Väduren.
I vilken kommun är Didrik folkbokförd?
Didrik Claesson är folkbokförd i Lund kommun.
Vilket län tillhör Didrik?
Didrik Claesson tillhör Skåne.
Vilken församling tillhör Didrik?
Didrik Claesson tillhör Dalby församling.