7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-06-26

Naser Bajrami

Årsinkomst: Kolla Nasers lön anonymt

Personnummer: 19640402- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 62 år

Födelsedag: 2 april 1964

Juridiskt kön: Man

Stjärntecken: Väduren

Namnregistrering

Personnamn: Naser Bajrami

Förnamn: Naser

Tilltalsnamn: Finns ej registrerat

Efternamn: Bajrami

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2021-10-25

Gatuadress: Kryddhyllan 184

Postnummer: 424 39

Postort: Angered

Distrikt: Gunnared

Församling: Angereds församling (148034)

Kommun: Göteborg (1480)

Län: Västra Götaland (14)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om

Naser Bajrami är 62 år och bosatt på Kryddhyllan 184 i Angered. Han bor i ett radhus på 116 kvm . Där har han bott i 4 år och 244 dagar sedan han flyttade in den 25 oktober 2021. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om

Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Naser Bajrami?

Vad tjänar Naser?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Nasers
Kreditstatus?

Nyfiken på Nasers Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Kryddhyllan 184

Latitud: 57.806784   |   Longitud: 12.021663

Registrerat på adressen


Kryddhyllan 184
424 39 Angered

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Naser kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Naser hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Nasers bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Bostadsrätt

Bostadstyp: Radhus

Boarea: 116 kvm

Byggår: 2017

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Naser har inga bolagsengagemang


Mer om Naser


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

62 år (och 85 dagar)

Födelsedag

02 april (en fredag om 280 dagar)

Födelsedatum

1964-04-02 (en torsdag för 22 730 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 70 år om 7 år och 280 dagar (en söndag)

Naser Bajrami är 62 år och bosatt på Kryddhyllan 184 i Angered. Han bor i ett radhus på 116 kvm . Där har han bott i 4 år och 244 dagar sedan han flyttade in den 25 oktober 2021. Han har inte någon särskild adress registrerad.

I området som han bor just nu, på postnummer 424 39, är medelinkomsten 254 244 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 10,63 %. Här kan du köpa Ratsitkatalogen för Göteborg där Naser ingår. Nasers lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 164.

Naser bor tillsammans med Shqipe Bajrami. Hon har bott på Kryddhyllan 184 i totalt 4 år och 244 dagar sedan hon först registrerades på adressen den 25 oktober 2021. Han är inte gift.

Naser fyller 63 år om 280 dagar och har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 189 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Hans nästa jubileum sker när han fyller 70 år om 7 år och 280 dagar (en söndag).

Naser har inga bolagsengagemang.

Det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Naser i Sverige Naser Beygi i Grödinge, Naser Razzazi i Skärholmen och Naser Kakadost i Malmö.

Informationen om Naser kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Naser Bajrami