7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-06

Birger Jan-Erik Lundkvist

Årsinkomst: Kolla Jan-Eriks lön anonymt

Personnummer: 19640403- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 62 år

Födelsedag: 3 april 1964

Juridiskt kön: Man

Namnsdag: 9 juni

Stjärntecken: Väduren

Namnregistrering

Personnamn: Birger Jan-Erik Lundkvist

Förnamn: Birger Jan-Erik

Tilltalsnamn: Jan-Erik

Efternamn: Lundkvist

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2004-01-01

Gatuadress: Ekbacksvägen 56

Postnummer: 184 32

Postort: Åkersberga

Församling: Österåker-Östra Ryds församling (011702)

Kommun: Österåker (0117)

Län: Stockholm (01)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Jan-Erik

Jan-Erik Lundkvist är en 62 årig man och bosatt på Ekbacksvägen 56 i Åkersberga. Hans bostad är en villa på 199 kvm . Han flyttade in på adressen den 1 januari 2004 och har sammanlagt bott där i 22 år och 186 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om Jan-Erik

Informationen om Jan-Erik kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Jan-Erik Lundkvist?

Vad tjänar Jan-Erik?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Jan-Eriks
Kreditstatus?

Nyfiken på Jan-Eriks Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Ekbacksvägen 56

Latitud: 59.494893   |   Longitud: 18.284184

Registrerat på adressen


Ekbacksvägen 56
184 32 Åkersberga

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Jan-Erik kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Jan-Erik hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Jan-Eriks bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Villa

Boarea: 199 kvm

Byggår: 1973

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Jan-Erik har inga bolagsengagemang


Mer om Jan-Erik


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

62 år (och 94 dagar)

Födelsedag

03 april (en lördag om 271 dagar)

Födelsedatum

1964-04-03 (en fredag för 22 739 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 70 år om 7 år och 271 dagar (en måndag)

Jan-Erik Lundkvist är en 62 årig man och bosatt på Ekbacksvägen 56 i Åkersberga. Hans bostad är en villa på 199 kvm . Han flyttade in på adressen den 1 januari 2004 och har sammanlagt bott där i 22 år och 186 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad.

Medelinkomsten i Jan-Eriks bostadsområde, på postnummer 184 32, är 426 675 kr per år och 3,04 % av personerna i området har betalningsanmärkningar. För att få se mer inkomstdata från området kan du köpa Ratsitkatalogen för Österåker där Jan-Eriks ingår. Jan-Eriks lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 21.

Förutom Jan-Erik bor också Wanja Lundkvist på adressen. Där har hon bott i 22 år och 186 dagar sedan hon först registrerades där den 1 januari 2004. Jan-Erik är gift med Wanja Lundkvist .

Jan-Eriks nästa födelsedag är om 271 dagar då han fyller 63 år. Hans namnsdag är om 338 dagar och hans nästa jubileum är när han fyller 70 år om 7 år och 271 dagar (en måndag).

Namnet Birger är 'Nordiskt namn med bet. ’hjälpare’'.

Jan-Erik har inga bolagsengagemang.

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Jan-Erik i Sverige Jan-Erik Alveteg i Fornåsa, Jan-Erik Stenmark i Tärnaby och Jan-Erik Åhlén i Stockholm.

Informationen om Jan-Erik kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Jan-Erik Lundkvist