7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-06-21

Lars Sven Johan Jansson

Årsinkomst: Kolla Lars lön anonymt

Personnummer: 19640410- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 62 år

Födelsedag: 10 april 1964

Juridiskt kön: Man

Namnsdag: 10 augusti

Stjärntecken: Väduren

Namnregistrering

Personnamn: Lars Sven Johan Jansson

Förnamn: Lars Sven Johan

Tilltalsnamn: Lars

Efternamn: Jansson

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 1995-04-24

Gatuadress: Hagbyholm 172

Postnummer: 193 91

Postort: Sigtuna

Församling: Sigtuna församling (019101)

Kommun: Sigtuna (0191)

Län: Stockholm (01)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Lars

Lars Jansson är en man på 62 år som bor på Hagbyholm 172 i Sigtuna. Lars bostad är en villa på 141 kvm . Där har han bott i 31 år och 58 dagar sedan han flyttade in den 24 april 1995. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Lars

Informationen om Lars kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Lars Jansson?

Vad tjänar Lars?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Lars
Kreditstatus?

Nyfiken på Lars Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Hagbyholm 172

Latitud: 59.664709   |   Longitud: 17.657780

Registrerat på adressen


Hagbyholm 172
193 91 Sigtuna

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen | 4 st

Ras Chipnummer Kön Födelsedatum Ägare Ägarens lön
BLANDRAS Chipnummer DOLT - Bli validerad medlem för att se Kön
Födelsedatum 2008-11-27 (17 år) Ägare Lisbeth Margareta Eriksson Ägarens lön Kolla lön direkt
DOLT - Bli validerad medlem för att se 2008-11-27 (17 år) Lisbeth Margareta Eriksson Kolla lön direkt
Chipnummer DOLT - Bli validerad medlem för att se Kön
Födelsedatum 2013-02-01 (13 år) Ägare Caroline Jansson Ägarens lön Kolla lön direkt
DOLT - Bli validerad medlem för att se 2013-02-01 (13 år) Caroline Jansson Kolla lön direkt
CHIHUAHUA,LÅNGHÅRIG Chipnummer DOLT - Bli validerad medlem för att se Kön
Födelsedatum 2011-08-17 (14 år) Ägare Lisbeth Margareta Eriksson Ägarens lön Kolla lön direkt
DOLT - Bli validerad medlem för att se 2011-08-17 (14 år) Lisbeth Margareta Eriksson Kolla lön direkt
CHIHUAHUA,KORTHÅRIG Chipnummer DOLT - Bli validerad medlem för att se Kön
Födelsedatum 2009-05-31 (17 år) Ägare Lisbeth Margareta Eriksson Ägarens lön Kolla lön direkt
DOLT - Bli validerad medlem för att se 2009-05-31 (17 år) Lisbeth Margareta Eriksson Kolla lön direkt

Uppdaterad 2026-05-18. Vi uppdaterar hunduppgifter var tredje månad och visar endast hundar med chipnummer. Vid felaktig uppgift begär rättelse hos Jordbruksverket.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Lars kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Lars hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Lars bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Villa

Boarea: 141 kvm

Byggår: 1929

Illustration stad

Bolagsengagemang | 1 st

Företagsnamn Typ Status Befattning Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll Bokslut Omsättning (MSEK) Vinst (MSEK)
Trocatech AB Typ Aktiebolag Status Aktiv
Befattning Styrelseledamot Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll 25-50% Bokslut 2024 Omsättning (MSEK) 0,3 Vinst (MSEK) 0,1
Aktiebolag Aktiv
Styrelseledamot 25-50% 2024 0,3 0,1

Mer om Lars


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

62 år (och 72 dagar)

Födelsedag

10 april (en lördag om 293 dagar)

Födelsedatum

1964-04-10 (en fredag för 22 717 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 70 år om 7 år och 293 dagar (en måndag)

Lars Jansson är en man på 62 år som bor på Hagbyholm 172 i Sigtuna. Lars bostad är en villa på 141 kvm . Där har han bott i 31 år och 58 dagar sedan han flyttade in den 24 april 1995. Han har inte någon särskild adress registrerad.

På Lars postnummer, 193 91, är medelinkomsten 498 610 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 4,96 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Lars och hans grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Sigtuna där Lars ingår. Lars lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 36.

Lars bor tillsammans med 2 personer: Caroline Jansson , Lisbeth Margareta Eriksson . Det finns också 4 hundar i bostaden. Han är gift med Caroline Jansson .

På Lars nästa födelsedag fyller han 63 år. Den inträffar om 293 dagar. Hans nästa jubileum är när han fyller 70 år om 7 år och 293 dagar (en måndag), och vill du gratulera honom på hans namnsdag infaller den om 50 dagar.

Namnet Lars är 'Svensk form av det latinska namnet Laure´ntius ’den lagerkrönte’'.

Lars har 1 bolagsengagemang ( Trocatech AB ).

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Lars i Sverige Lars Leijonborg i Stockholm, Lars Hellman i Sundsvall och Lars Kronér i Torslanda.

Informationen om Lars kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Lars Jansson