7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-07

Lars Ingemar Nilsson

Årsinkomst: Kolla Lars lön anonymt

Personnummer: 19640506- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 62 år

Födelsedag: 6 maj 1964

Juridiskt kön: Man

Namnsdag: 10 augusti

Stjärntecken: Oxen

Namnregistrering

Personnamn: Lars Ingemar Nilsson

Förnamn: Lars Ingemar

Tilltalsnamn: Lars

Efternamn: Nilsson

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 1999-07-01

Gatuadress: Harås 170

Postnummer: 444 93

Postort: Spekeröd

Distrikt: Spekeröd

Församling: Spekeröd-Ucklums församling (141504)

Kommun: Stenungsund (1415)

Län: Västra Götaland (14)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Lars

Lars Nilsson är en 62 årig man bosatt i Stenungsund kommun. Han bor i en villa på 139 kvm . Där har han bott i sammanlagt 27 år och 6 dagar sedan 1 juli 1999. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Lars

Informationen om Lars kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Lars Nilsson?

Vad tjänar Lars?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Lars
Kreditstatus?

Nyfiken på Lars Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Harås 170

Latitud: 58.036446   |   Longitud: 11.939646

Registrerat på adressen


Harås 170
444 93 Spekeröd

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Lars kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Lars hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Lars bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Villa

Boarea: 139 kvm

Byggår: 1930

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Lars har inga bolagsengagemang


Mer om Lars


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

62 år (och 62 dagar)

Födelsedag

06 maj (en torsdag om 303 dagar)

Födelsedatum

1964-05-06 (en onsdag för 22 707 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 70 år om 7 år och 303 dagar (en lördag)

Lars Nilsson är en 62 årig man bosatt i Stenungsund kommun. Han bor i en villa på 139 kvm . Där har han bott i sammanlagt 27 år och 6 dagar sedan 1 juli 1999. Han har inte någon särskild adress registrerad.

I Lars bostadsområde, på postnummer 444 93, har 4,24 % av personerna betalningsanmärkningar och medelinkomsten beräknas vara 423 665 kr per år. Vill du se mer exakta uppgifter om inkomst och betalningsanmärkningar på adressen kan du köpa Ratsitkatalogen för Stenungsund där Lars ingår. Lars lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 58.

Lars bor tillsammans med en 21 årig kvinna vid namn Matilda Nilsson Sjöberg. Hon registrerades på adressen den 29 juli 2004, och har bott där totalt 21 år och 343 dagar. Han är inte gift.

Vill du fira Lars födelsedag ska du gratulera honom om 303 dagar då han fyller 63 år. Andra tillfällen att fira är hans namnsdag som inträffar om 34 dagar och hans nästa jubileum när han fyller 70 år om 7 år och 303 dagar (en lördag).

Namnet Lars är 'Svensk form av det latinska namnet Laure´ntius ’den lagerkrönte’'.

Lars har inga bolagsengagemang.

De tre mest eftersökta Lars i Sverige det senaste kvartalet är Lars Leijonborg i Stockholm, Lars Hellman i Sundsvall och Lars Kronér i Torslanda.

Informationen om Lars kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Lars Nilsson